AKIŞ

X-Men: Second Coming / MUGEN

MUGEN-OYUN BİLGİLERİ

Format MUGEN.exe
Platform PC
Boyut (ları) 365.08 MB (.rar / .zip) – 367 MB 
Tür (leri) Dövüş
Mod (lar) Tek Oyuncu, Çok Oyunculu

MUGEN-OYUN VİDEOSU


MUGEN-OYUN GÖRÜNTÜLERİ


MUGEN-OYUN HAKKINDAX-Men: Second Coming, oyunda 24 karakter bulunmaktadır. Oyun, X-Men çizgi romanından esinlenerek yapılmıştır. Toplamda 28 dövüş sahnesi ve birbirinden farklı müzikler yer almaktadır. Oyun, X-Men mutant evrenindeki dövüşçülerden oluşmaktadır. Oyunda Single, Simul, Turns olmak üzere çoklu karakter dövüş modu bulunmaktadır. Oyunda Joystick desteği vardır. Alt + Enter ile tam ekran oynanabilmektedir. Oyunun yapımında emeği geçenler başlıca;  tamamlanmasında “By Infinity Mugen Team” dır.


BİYOGRAFIWolverine, ilk Mayıs 1975 yılında Marvel Comics tarafından çıkarılan “Giant-Size X-Men” adlı seri çizgi romanının ilk sayısında süper kahraman olarak sunulmuştur. Len Wein, John Romita Sr. ve Herb Trimpe tarafından bir mutant olarak tasarlanıp, yaratılmıştır. Wolverine, ingilizce de buz porsuğu manasına gelmektedir. Asıl James Howlett ismiyle yaratılan Wolverine, günümüzde Logan ismiyle bilinmektedir. Çizgi romanların dışında çizgi filmler, video oyunları ve filmlere de konu olmuştur.

Wolverine, doğaüstü güçlere sahiptir. En önemli özellikleri olarak hislerinin çok kuvvetli olması ve aldığı darbeler neticesinde vücudunda oluşan yaralara karşı, kendi kendine hızlı bir şekilde iyileşebilen bir yapısının bulunmasıdır. Ama asıl Wolverine’ın en önemli özelliği parçalanamaz bir metal olan Adamantium ile kaplanmış 3 keskin pençesinin olmasıdır. Wolverine’nın pençeleri o kadar keskin ve güçlüdür ki, tek Kaptan Amerika’nın kalkanını kesemez iken; Alpha Adamantium ile kaplandıktan sonra kalkanı bile keser hale gelmiştir. Çok keskin olan pençelerini dövüş esnasında kılıç gibi kullanabilir. Bu arada çok iyi de bir dövüşçüdür.

James Howlett (Wolverine) 19. yy. da Kanada’da John ve Elizabeth Howlett’in büyüttüğü bir çocuktur. Aslında James, annesi Elizabeth… [ Devamı için tıklayınız ]

Diğer karakterlerin biyografileri için [ Tıklayınız ]


X-Men: Second Coming download-buttonm2X6Eys

error: İçerik korunmaktadır !!