AKIŞ

Ultimate Marvel vs. Capcom 3 PC ile Xbox One’a da geliyor…

Ultimate Marvel vs. Capcom 3, Aralık ayında Play Station 4’te hayranlarıyla savaşmaya başladı, ancak PC ve Xbox One oyuncuları oyundan almak için beklemek zorunda kaldılar. İyi haber, beklemenin 7 Mart’ta bitecek olması.

Aslında 2011 yılında önceki nesil konsolları için piyasaya sürülen oyun, yeni haliyle 74 TL’ye yayınlanmış durumda. Microsoft, bu ayın başlarında oyun için ön siparişler vermeye başladı. Şu an ön sipariş için Steam’in sitesinde de mevcut. Oyuncular önceden oyunu indirebilecek, ancak 7 Mart’a kadar oynatılmayacak.

Oyunu alanlar, Marvel ve Capcom dünyalarından toplam 50 karakter içeren oyun 60 FPS’de tam HD 1080p çözünürlükte çalışan önceki DLC’ye de sahip olacak ve bir de dijital sanat kitabı bulacaklar.

PC’de oynuyorsanız, ihtiyacınız olan özellikler aşağıda belirtilmiştir:

Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşlemci: Intel® Core ™ 2 Duo 2.4 GHz veya daha iyi
Bellek: 2 GB RAM
Grafik: NVIDIA® GeForce® GTX260 veya daha iyi

Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri:
İşlemci: Intel® Core ™ 2 Quad 2.7 GHz veya daha iyi
Bellek: 4 GB RAM
Grafikler: NVIDIA® GeForce® GTX 560 veya daha iyi

Her iki kurulumda da Windows 7 Service Pack 1, Windows 8.1 veya Windows 10, en azından DirectX 9.0c, geniş bant internet bağlantısı gerekecek. 16 GB kullanılabilir depolama alanı ve DirectX uyumlu bir ses kartı. Bir denetleyicisiyle oynuyorsanız, bir Xbox 360 PC denetleyicisi önerilir.

Capcom eski oyunlarından bir kısmını emeklilikten çıkarıyor ve uyku IP’leri canlandırmak için onlara yeniden canlandırma işlemi uyguluyor. Bu arada Ultimate Marvel vs. Capcom 3, geçtiğimiz günlerde EVO 2017’e katılmak için savaşı kazandı ve fanları hayır kurumuna para bağışıyla oy verdi.

error: İçerik korunmaktadır !!