Tribute / MUGEN

Tribute / MUGEN

Kapalı Yazar: oyunilani

MUGEN-OYUN BİLGİLERİ

Format MUGEN.exe
Platform PC
Boyut (ları) 1.73 GB (.rar / .zip) – 2.9 GB
Tür (leri) Dövüş
Mod (lar) Tek Oyuncu, Çok Oyunculu

MUGEN-OYUN VİDEOSU


MUGEN-OYUN GÖRÜNTÜLERİ


MUGEN-OYUN HAKKINDATribute, oyunda toplam 117 karakter bulunmaktadır. Oyun Street Fighter, King of Fighters, Marvel, Darkstalker Vampire Savior gibi bir çok dövüş platformlarından tanıdığımız karakterlerin karışımından oluşmaktadır. Oyunda 127 dövüş sahnesi ve birbirinden farklı 127 müzik yer almaktadır. Oyunda A,B,X,Y şekline joystick konfigürasyonunun görünmesi konsol oyununu anımsatmaktadır. Ekran paketi 1280*720 çözürnürlükte yapılmıştır. Oyun içi dövüşlerde karakter boyları normalin üstündedir. Yaklaştıkça büyüyüp uzaklaştıkça küçülmektedir. Dövüş esnasında ekranın üst kısmında bulunan can barımız ve LV.0’dan LV.5’e kadar dolabilen süper çubuğumuz vardır. Yaptığımız hareket ve kombolarla dolmaktadır. Ama dilerseniz güçlü yumruk ve güçlü tekme tuşlarının ikisine birden basıp süperimizi anında doldurabiliyoruz. Bu sayede yüksek dereceli hitlere ulaşabiliyoruz. Oyunda saniye olmadığından berabere kalma şansımız bulunmamaktadır. Oyunda Single, Simul, Turns olmak üzere çoklu karakter dövüş modu bulunmaktadır. Oyunda Joystick desteği vardır. Alt + Enter ile tam ekran oynanabilmektedir. Oyunun yapımında emeği geçenler arasında başlıca; Screenpack “by Frank_9926” tamamlanmasında “by Yuri Sakazaki dir.


BİYOGRAFIWonder Woman, DC Comics tarafından yayınlanan “All Star Comics” çizgi roman serisinin Aralık 1941 tarihinde yayınlanan 8. sayısında ilk kez görülmüştür. Wonder Woman, Amerikalı psikolog ve yazar William Moulton Marston, karısı ve co-yaratıcısı Elizabeth Holloway Marston ile sanatçı H. G. Peter tarafından yaratılmıştır. Wonder Woman, Diana Prince adlı bir Ordu Hemşiresi kimliğini kullanarak kahraman kimliğini gizler.

Amazon kraliçesi Hippolyte, kilden yaptığı bir heykelin kendi kızı olarak hayat bulması için Olympos Dağı’ndaki tanrılara yalvarır. Hippolyte’in isteği yerine gelir ve Wonder Woman hayat bulur. Amazonlarda Themyscira’nın prensesidir. İnsanüstü güçlüdür ve hız, çeviklik ve dayanıklılık konusunda neredeyse… [ Devamı için tıklayınız ]

Diğer karakterlerin biyografileri için [ Tıklayınız ]


Tribute
download-buttonm2X6Eys