AKIŞ

The King of Fighters Supreme / MUGEN

MUGEN-OYUN BİLGİLERİ

Format MUGEN.exe
Platform PC
Boyut (ları) 924.7 MB (.rar / .zip) – 2.16 GB
Tür (leri) Dövüş
Mod (lar) Tek Oyuncu, Çok Oyunculu

MUGEN-OYUN VİDEOSU


MUGEN-OYUN GÖRÜNTÜLERİ


MUGEN-OYUN HAKKINDAThe King of Fighters Supreme, oyununda toplam 184 karakter bulunmaktadır. 96 karakter ekranın alt kısmında gizli şekilde görünmektedir. Hepsi açık seçilebilir durumdadır. Oyun, SNK ve Capcom karakterlerinin bir araya toplandığı dövüş oyunudur. The King of Fighters, Street Fighter, Samurai Shodown, World Heroes ve Metal Slug gibi bir çok dövüş oyunundan karakterler mevcuttur. Oyunda toplam 42 dövüş sahnesi ve 30 farklı müzik yer almaktadır. Oyunda Street Fighter 2’den hatırladığımız dövüş sahneleri mevcut olup oynarken o günleri hatırlamamızı sağlar. Oyunda Single, Simul, Turns olmak üzere çoklu karakter dövüş modu bulunmaktadır. Oyunda Joystick desteği vardır. Alt + Enter ile tam ekran oynanabilmektedir. Oyunun yapımında emeği geçenler başlıca;  tamamlanmasında “by Gui Santos” dur.


BİYOGRAFICyclopsCyclops, marvel karakteri olan ve ilk olarak Eylül 1963 tarihindde The X-Men çizgi romanında görülmüştür. Stan Lee ve Jack Kirby tarafından yaratılan Cyclops’un asıl adı Scott Summers’dır. Prof. Charles Xavier’in yetenekliler için açtığı mutant okulunun ilk üyesi olmakla birlikte X-Men ekibinin de lideridir.

Hava Kuvvetlerinde komutan olan Scott’ın babası Chirstopher Summers, bir gün ailesini savaş uçağıyla Alaska’da gezdirmeye çıkarır. Gezinti esnasında bir uzay gemisinin saldırısına uğrarlar ve uçak düşmeye başlar. Annesi ve babasının kendilerini feda ederek çocukları Scott ve kardeşi Alex’i bir paraşüte bağlayarak uçaktan atarlar. Scott korku ve heyecanla bir an kontrol edilemez bir enerjiyle gözlerinden yayılan yüksek optik ışınla paraşütü vurur. Zemine yaklaşmaları sayesinde[ Devamı için tıklayınız ]

Diğer karakterlerin biyografileri için [ Tıklayınız ]


The King of Fighters Supremedownload-buttonPART – 1
m2X6EysPART – 2m2X6Eys

error: İçerik korunmaktadır !!