AKIŞ

Tekken Tag Tournament 2 / MUGEN

Format MUGEN.exe
Platform PC
Boyut (ları) 1.19 GB (.rar / .zip) – 2.04 GB 
Tür (leri) Dövüş
Mod (lar) Tek Oyuncu, Çok OyunculuMUGEN-OYUN HAKKINDATekken Tag Tournament 2, oyunda 12 karakter bulunmaktadır. Tekken kahramanları, Street Fighter’dan Shin Goku ve nostalji atarilerimizde oynadığımız sarı renkli maskot Pac-Man gibi bir çok platform kahramanının bir araya toplandığı dövüş oyunudur. Toplamda 6 dövüş sahnesi ve 3 farklı müzik bulunmaktadır. Oyunda Single, Simul, Turns olmak üzere çoklu karakter dövüş modu bulunmaktadır. Oyunda Joystick desteği vardır. Alt + Enter ile tam ekran oynanabilmektedir. Geçmişten günümüze kadar Tekken’in bütün serileri 3D grafiklere sahiptir. Oyunda ise çizgi filmsi 2D olarak Mugen tabiatı itibariyle görmek gayet eğlenceli oluyor.


BİYOGRAFIEddy GordoEddy Gordo, Tekken serisinin karizma karakterlerinden biridir. İlk olarak Tekken 3 ile oyuna dahil olmuştur.

Brezilyalı ve zengin bir ailenin çocuğudur. Saçları örgülü ve dans etmekten keyif alan biridir. Zaten ileride stilini de bu yönde geliştirir. Çevresindeki insanlara karşı cömert olduğundan arkadaşları tarafından sevilen birisidir. Bir gün eve geldiğinde babasını yerde kanlar içerisinde buldu. Hemen yanına koşan Eddy, korkulu gözlerle babasına doğru baktı ve; babasını son nefesinde ağzından çıkan cümlelere kulak vererek “dövüşmek için uygun bir zaman değil. Bir suç işleyip tutuklan ve hapishanede saklan. Orası senin için bir müddet daha güvenli olacak.” demiştir. Bunun üzerine babasının isteği doğrultusunda vakit kaybetmeden okuldan bir öğrenciyi öldürdüğünü söyleyip teslim olmuştur. Bu süre zarfında babasının öldürülmesini kabullenemeyen Eddy, babasının son zamanlardaki tedirgin ve agresif olduğu halleri aklına gelir. Babasının ülkedeki uyuşturucu ticaretini çökertmek için… [ Devamı için tıklayınız ]

Diğer karakterlerin biyografileri için [ Tıklayınız ]


Tekken Tag Tournament 2
download-buttonm2X6Eys

error: İçerik korunmaktadır !!