Supreme World of Fighters / MUGEN

Supreme World of Fighters / MUGEN

Kapalı Yazar: oyunilani

MUGEN-OYUN BİLGİLERİ

Format MUGEN.exe
Platform Windows
Boyut (ları) 4.08 GB (.rar / .zip) – 7.68 GB
Tür (leri) Dövüş
Mod (lar) Tek Oyuncu, Çok Oyunculu


MUGEN-OYUN GÖRÜNTÜLERİ


MUGEN-OYUN HAKKINDASupreme World of Fighters, oyununda toplam 192 karakter yer almaktadır. Oyunuda 77 dövüş sahnesi ve birbirinden farklı 80 adet müzik bulunmaktadır. Oyun adından da anlaşılacağı üzere 11 evrendeki dövüş karakterlerinin karışımından oluşmaktadır. Buna çizgi film, cizgi roman ve anime’de dahil edielerek efsane denilicek düzeyde kadro oluşturulmuştur. Bakacak olursak Street Fighter, Mortal Kombat, Dragon Ball, Tekken, Soul Calibur, The King of Fighters, Capcom, Marvel, Hokuto no Ken, Guilty Gear, Pokemon ve daha fazlası yer almaktadır. Oyunda her karakterin kendine özgü özel hareket ve kombinasyonları yapılmaktadır. Sonuç olarak dünyadaki en güçlü dövüş kahramanlarının amansız kapışmalarına tanık oluyoruz. Oyunda Single, Simul, Turns olmak üzere çoklu karakter dövüş modu bulunmaktadır. Oyunda Joystick desteği vardır. Alt + Enter ile tam ekran oynanabilmektedir. Oyunun yapımında emeği geçenler arasında başlıca; tamamlanmasında “by Cramenorn” dır.


BİYOGRAFIZangief, 181 kg. ağırlığı ve 2.14 metre boyuyla Street Fighter seri dövüş oyununun en iri karakterlerinin başında yer almaktadır. Rusya’yı temsil etmektedir. Takma adı ise “Kırmızı Kasırga”dır. Karakterin doğmasına ışık tutan profesyonel güreşçi kafkas asıllı Kazakistanlı “Виктор Зангиев” yani Victor Zangiev olmuştur. 

Sovyet Sosyalist Cumhuriyetler Birliği’nde komando olarak başarılı bir asker olduğu sırada, sırtında oluşan hafif bir kambur oluşması sebebiyle ordudan erken emekli olması gerekmiştir. Böylece Sovyet kızıl ordusundaki görevine de son verilmiştir. Ardından geçimini sağlamak için bir petrol rafinerisinde işçi olarak çalışmaya başlamıştır. Kısa sürede iri cüssesi ve gücü sayesinde herkesin... [ Devamı için tıklayınız ]

Diğer karakterlerin biyografileri için [ Tıklayınız ]


Supreme World of Fighters
download-button