AKIŞ

Street Fighter X MegaMan / MUGEN

MUGEN-OYUN BİLGİLERİ

Format MUGEN.exe
Platform PC
Boyut (ları) 275.37 MB (.rar / .zip) – 805 MB
Tür (leri) Dövüş
Mod (lar) Tek Oyuncu, Çok Oyunculu

MUGEN-OYUN VİDEOSU


MUGEN-OYUN GÖRÜNTÜLERİ


MUGEN-OYUN HAKKINDAStreet Fighter X MegaMan, oyunda toplam 36 karakter bulunmaktadır. 12 karakter gizli durumda olup görünmektedir. Oyun Street Fighter ve MegaMan dövüş karakterlerinin karışımından oluşmaktadır. 16 dövüş sahnesi ve birbirinden farklı 18 müzik bulunmaktadır. En son Capcom, Megaman’in 25. yıl dönümüne istinaden Singapurlu Seow Zong Hui tarafından piksel grafik modellemesi ile geliştirilen Street Fighter X Megaman’i oyun severlere duyurmuştu.  Bunun üzerine açık kaynak kodlu “Mugen” imdadımıza yetişerek aşina olduğumuz grafik ve efektlere tekrardan sahip olma fırsatı buluyoruz.  Capcom’un muhteşem dövüşçüleri şimdi karşı karşıya geliyor. Elec Man, Magnet Man ya da Toz Man’in yerine Ryu, Chun-Li ve Blanka ile savaşacaksın. Bu kulağa hoş geliyor. Oyunun alt kısmında görünen power çubuğumuz dolduğu taktirde bir birinden özel vuruş ve hitler yapabiliyoruz. Sonuç olarak herkesin fanı olduğu kahraman tarafını seçip, kıyasıya dövüşerek üstünlük mücadelesine girilebilecek. Oyunda Single, Simul, Turns olmak üzere çoklu karakter dövüş modu bulunmaktadır. Oyunda Joystick desteği vardır. Alt + Enter ile tam ekran oynanabilmektedir. Oyunun yapımında emeği geçenler arasında başlıca; “by Dann Versus” dur.


BİYOGRAFIGreen Arrow

Green Arrow, DC Comics kahramanı olup ilk olarak Kasım 1941 yılında yayınlanan More Fun Comics’in 73. sayısında görülmüştür. Morton Weisinger ve George Papp tarafından yaratılan Green Arrow’un asıl adı Oliver Jonas Quenn’dir. Zenginliğini iyilik için kullanmasıyla Batman’a, günümüze kadar bir çok değişikliğe uğramasına rağmen yine de pek fazla çizgisinden uzaklaşmayan giyim tarzıyla da Robin Hood’a benzetilir.

Oliver Queen, çok zengin bir ailenin tek çocuğudur. Küçüklüğünde ailenin tek çocuğu olmasını da kullanarak şımarık ve yaramaz bir çocukluk geçirir. Oliver’ın bir nevi çocukluk kahramanı olan Robin Hood’u örnek alması[ Devamı için tıklayınız ]

Diğer karakterlerin biyografileri için [ Tıklayınız ]


Street Fighter X MegaMan
download-button

error: İçerik korunmaktadır !!