AKIŞ

Street Fighter vs. The King of Fighters / MUGEN

MUGEN-OYUN BİLGİLERİ

Format MUGEN.exe
Platform Windows
Boyut (ları) 1.57 GB (.rar / .zip) – 2.50 GB
Tür (leri) Dövüş
Mod (lar) Tek Oyuncu, Çok Oyunculu


MUGEN-OYUN GÖRÜNTÜLERİ


MUGEN-OYUN HAKKINDAStreet Fighter vs. The King of Fighters, oyununda toplam 63 karakter yer almaktadır. Oyunun arka planı hareketli olup,  20 adet dövüş sahnesi ve  birbirinden farklı 18 adet müzik bulunmaktadır. Oyun Street Fighter Turbo, Alpha ve EX serileri ile The King of Fighters kakterlerinin karışımından oluşmaktadır. İki zıt kutupta müsabakalara çıkan dövüşçüler, artık karşı karşıya gelerek birbirlerine meydan okuyorlar. Genel hatlarıyla sahneler çizgisel anime tarzında olmuştur. Bir bakıma Rival Schools’u andırıyor. Oyunda karakter listesinde görünmeyip alt kısmında yer alan üç gizli karakter vardır. Bunlar Gill, G Project ve Shin Gouki’dir. Karakter modellemeleri de iyi optimize olmuş durumdadır. Açıkçası uzun zamandır siyah saçlı Ken’e rastlamamıştım baya estetik görünüyor. Üç kademeli “Lv” barımız sayesinde etkili süper vuruşlar ve kombinasyonlar yapabiliyoruz. Sonuç olarak  kimin gerçek kral olduğunu anlamak için tarafınızı seçip kıyasıya kapışacağımız eğlenceli ve bir o kadar da epik bir oyun olmuştur. Oyunda Single, Simul, Turns olmak üzere çoklu karakter dövüş modu bulunmaktadır. Oyunda Joystick desteği vardır. Alt + Enter ile tam ekran oynanabilmektedir. Oyunun yapımında emeği geçenler arasında başlıca; tamamlanmasında “by Zadkiel Mugen” dır.


BİYOGRAFIKyo Kusanagi, SNK Playmore tarafından yaratılan The King of Fighters serisinin karizma karakterlerinden biridir. Ayrıca SNK’nın karakter görüntü bandı olan The Band of Fighters adlı müzik grubundaki 5 üyesinden birisidir. Guruptaki görevi gereği enstrüman olarak gitar çalmaktadır. İlk olarak KOF ’94’deki Japon ekibinin lideri olarak öne çıkmıştır. Kyo, KOF ’94’den başlayıp KOF 2003’e kadar uzanan süreçte, turnuvalarda 5 kez turnuva zaferi göğüsleyerek en çok şampiyonluk kazanan popüler karakter ünvanına hak kanmıştır. Kyo Kusanagi, genel görünümü itibariyle motor sürücüsünü andırmaktadır. Zaten motosiklet kullanmayı çok sevdiğinden dolayı genelde kıyafetleri bu yöndedir. Kısa ceket, parmaksız eldiven ve beyaz kafa bandı kullanmaktadır.

Kyo Kusanagi, okulunda herkes tarafından sevilen ve hayranlık duyulan birisidir. Shingo Yabuki, Kyo’ya en yakın erkek arkadaşı... [ Devamı için tıklayınız ]

Diğer karakterlerin biyografileri için [ Tıklayınız ]


Street Fighter vs. The King of Fighters
download-buttonGAME
PATCH

error: İçerik korunmaktadır !!