AKIŞ

Street Fighter vs. The King of Fighters / MUGEN

MUGEN-OYUN BİLGİLERİ

Format MUGEN.exe
Platform PC
Boyut (ları) 1.12 GB (.rar / .zip) – 2.35 GB
Tür (leri) Dövüş
Mod (lar) Tek Oyuncu, Çok Oyunculu

MUGEN-OYUN VİDEOSU


MUGEN-OYUN GÖRÜNTÜLERİ


MUGEN-OYUN HAKKINDAStreet Fighter vs. The King of Fighters, oyunda Street Fighter’dan 46, The King of Fighters’dan da 46 olmak üzere toplam 92 karakter bulunmaktadır. HD kalitede 12 adet dövüş sahnesi ile birbirinden güzel 12 farklı müzik yer almaktadır. İki popüler dövüş platformunun birbirlerine üstünlük kurma mücadelesi tekrardan gün yüzüne çıktı. Bayıltıcı darbelerinden tutunda özel kombolara kadar hepsi bu oyunda mevcuttur. Oyun 2 boyutlu olup arka planlarının hepsi HD kalitede olmakla birlikte ayrıca hareketlidir. Oyunda beş kademeli süper barımız bulunmaktadır. Bu sayede alev efektli vuruşlar yapabiliyoruz. Sonuç olarak dövüş alemindeki en iyi dövüş ustaları tek çatı altında birleşip, en güçlüyü belirlemek adına birbirleriyle kapışacaklar. Sokak dövüşçüleri mi yoksa kral dövüşçüleri mi kazanacak. Oyunda Single, Simul, Turns olmak üzere çoklu karakter dövüş modu bulunmaktadır. Oyunda Joystick desteği vardır. Alt + Enter ile tam ekran oynanabilmektedir. Oyunun yapımında emeği geçenler arasında başlıca ScreenPack “by Alex TV GTM” tamamlanmasında; “by Ivkyo iv1boss” dur.


BİYOGRAFI

Akuma, İlk 1994 yılında yayınlanan Super Street Fighter II Turbo’da gizli bir karakter olarak Street Fighter seri dövüş oyununa dahil olmuştur. Gerçek adı ise Gouki’dir.

Akuma, kardeşi Gouken ile birlikte ustası Goutetsu tarafından eğitilmekteydi. Goutetsu, öğrencileri olan Akuma ve Gouken’e Ansatsuken adlı dövüş stilini öğretir. Kardeşi Gouken, bu dövüş tekniğinin ölümcül olmasından rahatsız olur. Fakat Akuma, hocasının öğretmiş olduğu tekniği sonuna kadar öğrenmek ister ve bunun için çok çalışır. Zaman içerisinde kendisine soyundan gelen gücü (Karanlık Hadu’draka’) genç yaşlarda fark eder ve bu gücü ustasından daha etkin… [ Devamı için tıklayınız ]

Diğer karakterlerin biyografileri için [ Tıklayınız ]


Street Fighter vs. The King of Fighters
download-button

error: İçerik korunmaktadır !!