AKIŞ

Film İzle Hd Film İzle

Street Fighter vs. Mortal Kombat / MUGEN

Format MUGEN.exe
Platform PC
Boyut (ları) 601.77 MB (.rar / .zip) – 852 MB 
Tür (leri) Dövüş
Mod (lar) Tek Oyuncu, Çok OyunculuMUGEN-OYUN HAKKINDAStreet Fighter vs. Mortal Kombat, oyunda 39 karakter bulunmaktadır. Mortal Kombat ve Street Fighter platformundan karakterlerin bir araya toplandığı dövüş oyunudur. Toplamda 40 dövüş sahnesi ve 140 farklı müzik bulunmaktadır. Oyunda Single, Simul, Turns olmak üzere çoklu karakter dövüş modu bulunmaktadır. Oyunda Joystick desteği vardır. Alt + Enter ile tam ekran oynanabilmektedir. İki ezeli platformu bir araya getiren Mugen; hayal ettiğiniz bütün kahramanları karşı karşıya getiriyor. Aksi takdirde Capcom ve Midway yapımcıları tarafından böyle bir konsept sadece söylentiden ibaret kalıyor. Sonuç olarak hangisinin iyi olduğuna karar vermek zor görünüyor. 


BİYOGRAFIRaiden, Mortal Kombat dövüş oyununun en önemli karakterlerindendir. Ed Boon ve John Tobias tarafından oluşturulmuştur.

Outworld hükümdarı Shao Kahn’ın dünyayı ele geçirmek ister. Bunun üzerine babası yüce tanrı olan Raiden’a, yüce tanrılar tarafından dünyayı koruma görevi verilir. Kendisi de aynı zamanda yarı tanrı şeklinde yıldırım tanrısıdır. Bu görev üzerine Shao Kahn’a engel olmaya çalışır. Ama bu pek de kolay değildir. Çünkü Shao Kahn o kadar güçlüdür ki planlarını bir bir uygulamaya başlar. Zaten Raiden’ın Shao Kahn’ın güçlü ordusuna karşı koyacak şansı da yoktur. Bunun üzerine tek yapabileceği durum ve kurtuluş yolunun, görev veren yüce tanrılardan yardım istemesidir. Raiden, yüce tanrılara, tek başına gücünün yetmediği ve dünyayı koruma görevinin güç adaletsizliği nedeniyle mümkün olamayacağını iletir. Bu görevini yapabilmek adına en azından  kuralların adil olmasını… [ Devamı için tıklayınız ]

Diğer karakterlerin biyografileri için [ Tıklayınız ]


Street Fighter vs. Mortal Kombatdownload-buttonm2X6Eys

Film İzle Hd Film İzle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik korunmaktadır !!