Street Fighter vs. The King of Fighters / MUGEN

Street Fighter vs. The King of Fighters / MUGEN

Kapalı Yazar: oyunilani

MUGEN-OYUN BİLGİLERİ

Format MUGEN.exe
Platform PC
Boyut (ları) 2.5 GB (.rar / .zip) – 5 GB 
Tür (leri) Dövüş
Mod (lar) Tek Oyuncu, Çok Oyunculu

MUGEN-OYUN VİDEOSU


MUGEN-OYUN GÖRÜNTÜLERİ


MUGEN-OYUN HAKKINDAStreet Fighter vs. The King of Fighters, oyunda 98 karakter bulunmaktadır. The King Of Fighters, Kof Maximum İmpact, Svc Chaos SNK vs Capcom, Capcom vs SNK 2, Mark Of The Milennium 2001, Tatsunoko vs Capcom, Neo Geo Battle Coliseum olmak üzere birçok platformdan karakterin bir araya toplandığı dövüş oyunudur. Toplamda 114 dövüş sahnesi ve 140 farklı müzik bulunmaktadır. Oyunda Single, Simul, Turns olmak üzere 3 farklı mod bulunmaktadır. Oyunda Joystick desteği vardır. Alt + Enter ile tam ekran oynanabilmektedir.


BİYOGRAFIIoriIori Yagami, SNK şirketi tarafından çıkarılan The King of Fighters’ın baş karakterindendir.

Iori, Yasakani kabilesinden Yagami ailesinin en son ferdidir. Sırtında hilal işereti vardır ve ay’ı simgeler. Lanetli “Orochi” kanı taşıdığından elindeki alevin rengide mordur. Iori, cazz müzikten hoşlanan ve şarkı söylemeyi seven bir karakterdir. 

Antik çağlarda Yagami kabilesi ile Kusanagi kabilesi ezelden beri savaş içindedirler. Beklenmedik Orochi adlı sekiz başlı ejderha olan yaratık birden ortaya çıkmıştır. Amacı insan ırkını yok etmektir. İnsanlar korkup ejderhanın kendilerine dokunmaması için en güzel kızlarını kurban olarak vermek istemişlerdir. Bunu kabul eden Orochi her köyden 1 kız alarak 8’inci köye kadar gelmiştir. Ama burada işler istediği… [ Devamı için tıklayınız ]

Diğer karakterlerin biyografileri için [ Tıklayınız ]


Street Fighter vs. King of Fightersdownload-buttonm2X6Eys