Street Fighter Legacy / MUGEN

Street Fighter Legacy / MUGEN

Kapalı Yazar: oyunilani

Format MUGEN.exe
Platform PC
Boyut (ları) 6 GB (.rar / .zip) – 13 GB 
Tür (leri) Dövüş
Mod (lar) Tek Oyuncu, Çok Oyunculu


Street Fighter Legacy-OG


Street Fighter Legacy, oyunda 667 karakter bulunmaktadır. Alien vs. Predator, Cameo Appearances, DC Comics, Dark Stalkers, Guilty Gear, Killer Instinct, King Of Fighters, Marvel Comics, Mortal Kombat, Street Fighter, Smash Bros, Samurai Showdown, Toon Fighters olmak üzere birçok platformdan karakterin bir araya toplandığı dövüş oyunudur. Toplamda 286 dövüş sahnesi vardır. Oyunda Single, Simul, Turns olmak üzere 3 farklı mod bulunmaktadır. Oyunda Joystick desteği vardır. Alt + Enter ile tam ekran oynanabilmektedir.


BİYOGRAFIRyuRyu, Capcom şirketi tarafından 1987 tarihinde ilk kez çıkarılan Street Fighter dövüş oyununun hem en ünlü hem de baş karakterindendir. 

Japon olan Ryu, daha on yaşlarındayken kimliği bilinmeyen bir kişi tarafından öldürülmesiyle babasını kaybetmiştir. Ve kendisine de bu şekilde anlatılmıştır. Annesi de bu olayın üstünden çok geçmeden eşinin ölümünün üzüntüsünden hayatını kaybeder. Çok küçük yaşlarda öksüz kalmıştır. Dövüşe meraklı olması hasebiyle babasının da en yakın arkadaşı ve artık ustası olacak Master Gouken, Ryu’yu yanına alır ve ileride de dostu olacağı Ken ile beraber çalıştırmaya başlar.  

Ryu dövüşme azmi ve çabasıyla, zaman geçtikçe “Shotokan Ki” tekniklerinde ustalaşmıştır. Ayrıca Ryu’nun içindeki yenme isteği zor durumlarda onun Hadou tekniğini tetikleyerek alevlenmesine ve şeytani Evil Ryu’ya… [ Devamı için tıklayınız ]

Diğer karakterlerin biyografileri için [ Tıklayınız ]


Street Fighter Legacydownload-button