AKIŞ

Street Fighter Legend / MUGEN

MUGEN-OYUN BİLGİLERİ

Format MUGEN.exe
Platform PC
Boyut (ları) 1.51 GB (.rar / .zip) – 2.55 GB
Tür (leri) Dövüş
Mod (lar) Tek Oyuncu, Çok Oyunculu


MUGEN-OYUN GÖRÜNTÜLERİ


MUGEN-OYUN HAKKINDAStreet Fighter Legend, oyunda toplam 50 karakter bulunmaktadır. HD kalitede 117 dövüş sahnesi ile birbirinden güzel 75 farklı müzik yer almaktadır. Oyunda Street Fighter serisinden Street Fighter 2, Street Fighter 3, Street Fighter 4, Street Fighter Alpha, Street Fighter EX ile Fighting Evolution, Rival Schools ve Final Fight gibi platformlardan bir çok dövüşçünün karışımından oluşmaktadır. Oyun EX serisinden bildiğimiz 3D grafiklerin aksine Mugen olması sebebiyle 2 boyutludur. Oyunda en dikkat çekici özellik 100’ün üzerinde dövüş sahnesini bulunmasıdır. Hatırladığımız referans mekanlar ile yeni uyarlanmış bir çok mekan yer almaktadır. Oyunda 3 kademeli süper çubuğumuz olup güçlü vuruşlar ve kombolar yapabilmekteyiz. Ayrıca sevdiğimiz bonus araba kırma bölümü de oyuna eklenerek daha da eğlenceli olmuştur. Sonuç olarak efsane olan oyunun gelmiş geçmiş en iyi dövüşçülerinden oluşan müsabakalara tanık oluyoruz. Oyununun tamamlanmasında emeği geçenler arasında başlıca tamamlanmasında “by Jose Maria Clavero Montero” dur.


BİYOGRAFIMega Man, Capcom adına Akira Kitamura tarafından tasarlanmış olup, ilk olarak 1987 yılında video oyun şeklinde sunulan Mega Man oyununun baş karakteri ve kahramanıdır. Video oyun dünyasının en tanınmış simgelerindendir. Mega Man Japonya’da Rockman olarak bilinmektedir. Capcom’un orjinal karakterlerinden biri olan Mega Man, zamanla şirketin maskotlarından biri haline gelmiştir. Japon sanatçı Keiji Inafune Kitamura’nın piksel sanat tasarımına dayanan detaylı karakter resimlerini sunmaktadır. Ayrıca Ian James Corlett tarafından seslendirilen Mega Man animasyon TV dizisi de yayınlanmıştır.

Mega Man, bilim adamı Dr. Light tarafından yaratılmıştı. Kendisine yardımcı olması için yarattığı bu robot ileride dünyayı korumak için baş… [ Devamı için tıklayınız ]

Diğer karakterlerin biyografileri için [ Tıklayınız ]


Street Fighter Legend
download-button

error: İçerik korunmaktadır !!