AKIŞ

Legacy 2 / MUGEN

MUGEN-OYUN BİLGİLERİ

Format MUGEN.exe
Platform PC
Boyut (ları) 3.7 GB (.rar / .zip) – 5.17 GB 
Tür (leri) Dövüş
Mod (lar) Tek Oyuncu, Çok Oyunculu

MUGEN-OYUN VİDEOSU


MUGEN-OYUN GÖRÜNTÜLERİ


MUGEN-OYUN HAKKINDALegacy 2, oyunda 101 karakter bulunmaktadır. Street Fighter, The King of Fighters, Mortal Kombat, Dragon Ball, Tekken, DC, Marvel, TMNT gibi birçok platformdan karakter bulunmaktadır. Toplamda 132 dövüş sahnesi ve 105 farklı müzik bulunmaktadır. Oyunda Single, Simul, Turns olmak üzere çoklu karakter dövüş modu bulunmaktadır. Oyunda Joystick desteği vardır. Alt + Enter ile tam ekran oynanabilmektedir. Oyunun yapımında emeği geçenler başlıca; Animations creators “by ArmorGon” characters testers “R@CE ve Infinite” beta testers “HUNGRY WOLF, Neocide, Star Focker (Cybaster), Iced, Maxbeta, BIG BOSS, Balthazar, Dissidia, Marpachi, Saikoro, Watta” ve tamamlanmasında “by Byakuya”  dır.


BİYOGRAFIChun LiChun-Li, Street Fighter dövüş oyununun ilk ve en önemli kadın karakteridir. Tam adı Chun Li Xiang’dır. Chun-Li’nin adı “Bahar Güzeli” anlamına gelmektedir.

Küçük yaşlarda annesini kaybetmiştir. Polis müfettişi olan babası da mesleği gereği işlerinin yoğun olması sebebiyle kızına pek zaman ayıramamıştır. Bu sebeple Wushu (saldırı ve savunmanın yanında akrobasi ve baleye benzer kareografik hareketler ve uzakdoğu felsefesi, Wushu adı altında toplanır.) okuluna kayıt edilir. Burada takdir edilesi derecede bir öğrenci olur. Okul kuralları gereği dışarı çıkılması yasak olmasından kaynaklı sosyal aktivitesi çok azdır.  Babasının da işleri yoğundur. Bu sebeple birbirleriyle pek fazla görüşme imkanı bulamazlar.

Bir süre sonra babası Shadoloo adlı suç örgütü tarafından kaçırılır. Bunu öğrenen Chun-Li babasını bulmak için elinden geleni… [ Devamı için tıklayınız ]

Diğer karakterlerin biyografileri için [ Tıklayınız ]


Legacy 2download-buttonm2X6Eys

error: İçerik korunmaktadır !!