AKIŞ

Film İzle Hd Film İzle

Street Fighter 4th Strike CVS Edition / MUGEN

Format MUGEN.exe
Platform PC
Boyut (ları) 2 GB (.rar / .zip) – 3.89 GB 
Tür (leri) Dövüş
Mod (lar) Tek Oyuncu, Çok OyunculuMUGEN-OYUN HAKKINDAStreet Fighter 4th Strike CVS Edition, oyunda 124 karakter bulunmaktadır. Street Fighter, The King of Fighters, Fatal Furry, Legend of Raven, Fairy Tail, Bleach, Dragon Ball, Marvel Universe, Capcom, Dark Stalkers, Streets of Rage, Martial Masters, Umbrella Corporation, World Heroes, Rage of the Dragons gibi bir çok platformdan karakterin bir araya toplandığı dövüş oyunudur. Toplamda 34 dövüş sahnesi ve 37 farklı müzik bulunmaktadır. Oyunda Single, Simul, Turns olmak üzere çoklu karakter dövüş modu bulunmaktadır. Oyunda Joystick desteği vardır. Alt + Enter ile tam ekran oynanabilmektedir. Oyunun yapımında emeği geçenler başlıca; Characters Creators: DivineWolf, Infinite, Race45, Buckus, Rei, Warusaki3, mwryly&varo_hades, Balthazar&Cybaster, KojiroBADNESS, Jesuszilla, Lost_Avenger, Victorys, vyn, Jmorphman, Froz, Zero-Sennin, StormEX, Tao-si, DopeFiend5, Edward Elric, Shin Mako, ikaruga’dur. Stages Creators: “AceMillion, Excahm, Parse, Luisito23, xX-Nero-Xx, Wargame, KND, cyrcox, k6666orochi, Eliott & Ralfab, Taybear, Alice’dir. Diğer: Yaret yo ve ShinSmoke’dir. Tamamlanmasını da “by 7th and Tef” dur.


BİYOGRAFIHonda EdmondHonda, Street Fighter dövüş oyununun tek sumo güreşçisidir. İlk kez Street Fighter 2’de karşımıza çıkmıştır. Tam adı Edmond Honda’dır. Ryu gibi Japonya’yı temsil eden karakterlerden biridir.

Japonya’nın Osaka şehrinde doğup büyüyen Honda, tek amacı dünya’da tüm zamanların en büyük sumo güreşçisi olma odaklı olarak, sumo eğitimine çok küçük yaşlarda başlar. Bu istek ve azmin sonucunda yokozuna ünvanına (sumo güreşinde ulaşılabilecek en yüksek mertebe) sahip olur.

Yokozuna ünvanını aldıktan sonra yeni sumocular yetiştirmek için, kendi okulunu açar. Her zaman sumonun saygın ve mükemmel bir dövüş tekniği olduğunu savunan Honda, bunun ispatı için birçok dövüşe çağrılır ve hepsinden… [ Devamı için tıklayınız ]

Diğer karakterlerin biyografileri için [ Tıklayınız ]


Street Fighter 4th Strike CVS Editiondownload-buttonOYUN DOSYASI

PART – 1m2X6EysPART – 2m2X6Eys

KARAKTER DOSYASI

PART – 1m2X6EysPART – 2m2X6EysPART – 3m2X6EysPART – 4m2X6EysPART – 5m2X6Eys

Film İzle Hd Film İzle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik korunmaktadır !!