AKIŞ

Marvel vs. Capcom Special / MUGEN

MUGEN-OYUN BİLGİLERİ

Format MUGEN.exe
Platform PC
Boyut (ları) 737.8 MB (.rar / .zip) – 1.35 GB
Tür (leri) Dövüş
Mod (lar) Tek Oyuncu, Çok Oyunculu

MUGEN-OYUN VİDEOSU


MUGEN-OYUN GÖRÜNTÜLERİ


MUGEN-OYUN HAKKINDAMarvel vs. Capcom Special, oyunda 44 karakter bulunmaktadır. Oyun Marvel ve Capcom platformlarından tanıdığımız dövüş karakterlerinin karışımından oluşmaktadır. 16 dövüş sahnesi ve birbirinden farklı 27 müzik yer almaktadır. İki dev platformu karşı karşıya getiren karşılıklı dövüş oyununda kıyasıya mücadeleye girerek sevdiğimiz karakterlerle ilerliyoruz. Mesela Mega Man’in Hulk’a meydan okuması kulağa hoş geliyor. HD grafiklere sahip oyunda dövüş esnasında arka planlar gündüz ve gece şeklinde havanın değişmesi oyuna ayrı bir tat getirmiştir. Oyunda Single, Simul, Turns olmak üzere çoklu karakter dövüş modu bulunmaktadır. Oyunda Joystick desteği vardır. Alt + Enter ile tam ekran oynanabilmektedir. Oyunun yapımında emeği geçenler arasında başlıca; tamamlanmasında “by Deagon” dur.


BİYOGRAFIColossusColossus, marvel karakteri olan ve ilk olarak Mayıs 1975 tarihinde yayınlanan Giant Size X-Men çizgi romanında görülmüştür. Len Wein ile Dave Cockrum tarafından yaratılan Colossus’un asıl adı Piotr Rasputin’dir.

Sibirya’da doğan Piotr Rasputin’in soyu Grigori Rasputin’e dayanır. Colossus, abisi Mikhail ile küçük kız kardeşi Illyana (Magik) ile birlikte 3 kardeşli bir ailenin ortancısıdır. Geçimini çiftçilikle sağlayan Piotr, mutant güçlerini fark ettiğinde ilk zamanlar bunu etrafındaki insanlara yardımcı olmak üzere kullanır. Zamanla insanlar ile mutantlar arasında genetik çatışma dünya genelinde yayılmaya başlamıştır. Bu durum üzerine artık normal şekilde sürdürmeye çalıştığı hayatı artık iyice etkilenmiş ve zorlaşmıştır. Bu süreçte bir şekilde X-Men ekibiyle yolları kesişir. Artık hiçbir şey eskisi gibi değildir. Zorlu mücadelede kötülere karşı hep bir savaş içerisinde olacaktır. Bu durumdan olabildiğince ailesini uzak tutmaya çalışsa da, elinde olmayarak ailesi hep tehlike altındadır.

İnsanların yapmış olduğu bir virüs olan ve mutantları öldüren Legacy Virüsü yüzünden hastalanan kız kardeşi... [ Devamı için tıklayınız ]

Diğer karakterlerin biyografileri için [ Tıklayınız ]


Marvel vs. Capcom Specialdownload-buttonm2X6Eys

error: İçerik korunmaktadır !!