AKIŞ

SNK vs. Capcom SVC Chaos Millenium Fight / MUGEN

MUGEN-OYUN BİLGİLERİ

Format MUGEN.exe
Platform Windows
Boyut (ları) 2.95 GB (.rar / .zip) – 6.12 GB
Tür (leri) Dövüş
Mod (lar) Tek Oyuncu, Çok Oyunculu


MUGEN-OYUN GÖRÜNTÜLERİ


MUGEN-OYUN HAKKINDASNK vs. Capcom SVC Chaos Millenium, oyunda toplam 352 karakter yer almaktadır. Oyunda 156 dövüş sahnesi ve 90 tane hareketli müzik yer almaktadır. Başta KOF olmak üzere Street Fighter, Samurai Shadow, World Heroes ve Final Fight gibi platformların dövüş karakterleri bulunmaktadır. Oyunda dikkat çeken nokta popüler karakterlerin birden fazla şeytan karakteri olmasıdır. Bakacak olursak; O-IORI YAGAMI, IORI-XIII, IORI CLONE-9, OROCHI IORI, IORI ZELGADIS, D-YAGAMI, DARK IORI, NIGHT KYO, KUSANAGI NEST, A-KUSANAGI, EVIL RYU, DARK RYU, OROCHI TAKASHI, RAGING RYU, KEN XI, RAGING KEN, VIOLENT KEN, DRAGON KEN, EVIL KEN ve daha bir çok şeytan karakter bulunmkatadır. Bu sayede hızlı hareket ederek etkili süper vuruşlar yapabiliyoruz. Sonuç olarak adamımızla ölümcül kombolar yaparak yüksek hitlere ulaşabiliyoruz. Oyunda Single, Simul, Turns olmak üzere çoklu karakter dövüş modu bulunmaktadır. Oyunda Joystick desteği vardır. Alt + Enter ile tam ekran oynanabilmektedir. Oyunun yapımında emeği geçenler arasında başlıca; “by Marcio Ogro” dur.


BİYOGRAFIKazuya Mishima, Tekken dövüş oyununun ana karakterlerindendir. Kazuya Mishima, zengin ve saygın bir ailenin çocuğudur. Mishima zaibatsu şirketinin varislerinden olan babası Heihachi Mishima’dır. Aile içinde bu büyük şirketin yönetimini ele almak gibi aralarında geçmişten süren kıyasıya bir mücadele vardır. Bu gücü taşıyabilecek bir otoriteye layık olması gerekmektedir. Kazuya çok sevecen ve sakin huylu biridir. Babası Kazuya’nın bu durumundan rahatsız olup onun daha çok sert ve güçlü olmasını istemiştir. Ama yıllar geçtikçe umudu azalarak bu arzusundan vazgeçip yerini oğluna karşı nefret almıştır.

Çok zaman geçmeden oğlunu öldürmeye karar veren Heichachi, Kazuya’nın tüm feryatlarına rağmen yüzüne vurmuş olduğu darbeyle uçurumdan aşağıya yuvarlamıştır. Bu sırada Kazuya’nın içindeki gizli… [ Devamı için tıklayınız ]

Diğer karakterlerin biyografileri için [ Tıklayınız ]


SNK vs. Capcom SVC Chaos Millenium Fight
download-button

error: İçerik korunmaktadır !!