AKIŞ

Naruto Shippuden Extreme vs Dragon Ball Super / MUGEN

MUGEN-OYUN BİLGİLERİ

Format MUGEN.exe
Platform Windows
Boyut (ları) 916.3 MB (.rar / .zip) – 1.13 GB
Tür (leri) Dövüş
Mod (lar) Tek Oyuncu, Çok Oyunculu


MUGEN-OYUN GÖRÜNTÜLERİ


MUGEN-OYUN HAKKINDANaruto Shippuden Extreme vs. Dragon Ball Super, oyununda toplam 44 karakter yer almaktadır. Oyunun arka planı HD olup,  6 adet dövüş sahnesi ve  birbirinden farklı 7 adet müzik bulunmaktadır. Oyun Naruto ile Dragon Ball oyunlarındaki karakterlerin karışımından oluşmaktadır. Anime çizgi dizi serilerinden tanıdığımız bir tarafta Naruto, Sasuke, Kakashi, Gai ve Sakura gibi fanları olduğumuz isimler yer alırken diğer tarafta da Goku, Vageta, Gohan, Krilin ve Picolo gibi kirpi saçlı süper güçlü isimler yer almaktadır. İki Japon menşeli oyun şimdi birleştirilerek birbirleriyle dövüşme imkanı bulmuşlardır. Oyunun çizimlerdeki detay direk olarak göze çarpmaktadır. Süper özellikleri bulunan her iki guruptaki karakterlerin kendine has hareket ve kombinasyonları bulunmaktadır. Bakacak olursak Dragon Ball’dan bildiğimiz havada dövüş stili ve Naruto’nun aniden yok olup diğer tarafa hızlıca geçmesi ya da birden fazla naruto’ya dönüşmesi gibi bir çok ayrıntı animede olduğu gibi aynı olarak oyunda da sadık kalınmıştır. Sonuç olarak iki platform arasından gerçek şampiyonun kimin olduğunu belirlemek için kıran kıran mücadelelere giriyoruz. Oyunda Single, Simul, Turns olmak üzere çoklu karakter dövüş modu bulunmaktadır. Oyunda Joystick desteği vardır. Alt + Enter ile tam ekran oynanabilmektedir. Oyunun yapımında emeği geçenler arasında başlıca; tamamlanmasında “by ALEX TV G.T.M” dır.


BİYOGRAFIBenimaru Nikaido, The King of Fighters seri dövüş oyununda ilk olarak KOF ’94’te görülmüştür. Kyo Kusanagi ve Goro Daimon’dan oluşan Japon takımının ikinci üyesidir. Benimaru karakterinin ortaya çıkışı, Jojo’s Bizarre Adventure’dan “Jean-Pierre Polnareff” karakterinden esinlenerek yapılmıştır. Hatta Benimaru ismine karar verildikten sonra bile karakter yapımcıları onu çoğu zaman Polnareff olarak dektare etmişlerdir.  Karakterin doğmasına ışık tutan Polnareff’e hitafen dövüş sırasında üç kademeli ataklar yaparken “Hinkuu Katategoma, Handou Sandan Geri ve Gen’ei Hurricane” diyerek adını anmaktadır.

Varlıklı bir ailenin çocuğudur. Babası Japon, Annesi ise Amerikan’dır. Asıl mesleği Modellik’tir. Takma adı Göktaşı’dır. Genel görünümü... [ Devamı için tıklayınız ]

Diğer karakterlerin biyografileri için [ Tıklayınız ]


Naruto Shippuden Extreme vs. Dragon Ball Super
download-button

error: İçerik korunmaktadır !!