AKIŞ

Mortal Kombat X 3D / MUGEN

MUGEN-OYUN BİLGİLERİ

Format MUGEN.exe
Platform PC
Boyut (ları) 268.3 MB (.rar / .zip) – 553 MB
Tür (leri) Dövüş
Mod (lar) Tek Oyuncu, Çok Oyunculu

MUGEN-OYUN VİDEOSU


MUGEN-OYUN GÖRÜNTÜLERİ


MUGEN-OYUN HAKKINDAMortal Kombat X 3D, oyunda toplam 18 karakter bulunmaktadır. 14 adet HD kalitede dövüş sahnesi ile birbirinden güzel 15 farklı müzik yer almaktadır. Oynanış olarak 2D yana kaydırma şeklinde olan oyunun en dikkat çeken unusurlarından biri 3D karakter modellemeleridir. Oyuna farklı bir hava getirerek hemen hemen Street Fighter 4 serisinde gördüğümüz grafik kalitesindedir. Oyunda diğer dikkat çekici özellikte “God of War” Kratos’un Soul Calibur’a katılmasının bir benzeri de bu oyunda olmuştur. Korku filmlerinin ünlü yıldızları Freddy Krueger ve Jason Voorhees, Mortal Kombat’ta kendilerine yer bulmuştur. Oyunun alt kısmında sembol ifadeli süper barımız vardır. Bu sayede oyun içinde yüksek kademeli kombinasyonlar yapabiliyoruz. 2 round sonunda ekranda seyiren “FATALITY” yazısını görmemizle birlikte her karakterin dehşet derecede ölümcül vuruşlarına tanık oluyoruz. Sonuç olarak oynarken Ölümcül Dövüş ruhunu fazlasıyla yaşayacağınız bir başka dövüş oyunudur. Oyunda Single, Simul, Turns olmak üzere çoklu karakter dövüş modu bulunmaktadır. Oyunda Joystick desteği vardır. Alt + Enter ile tam ekran oynanabilmektedir. Oyunun yapımında emeği geçenler arasında başlıca; “by NeLu” dur.


BİYOGRAFIDeadpool, ilk olarak Marvel Comics tarafından Şubat 1991 tarihinde yayınlanan “The New Mutants” çizgi roman serisinin 98. sayısında kötü bir karakter olarak görülmüştür. Çizgi romanlarda kurgusal Anti-Kahraman olarak geçer. Rob Liefeld ile Fabian Nicieza tarafından yaratılmıştır. Teen Titans’daki Deathstroke hayranı olan Rob Liefeld, Deathstroke parodisi olarak Deadpool’u ortaya çıkarmıştır. Deadpool’un gerçek adı olarak çizgi romanlarda Wade Winston Wilson verilmiştir. Deathstroke’un gerçek adı ise Slade Wilson’dur.

Wade Wilson, annesini kanserden kaybedip, kısa bir süre sonra babasının da bir arkadaşı tarafından öldürülmesi üzerine… [ Devamı için tıklayınız ]

Diğer karakterlerin biyografileri için [ Tıklayınız ]


Mortal Kombat X 3D
download-button

error: İçerik korunmaktadır !!