AKIŞ

Mortal Kombat vs. Street Fighter The Invasion / MUGEN

Format MUGEN.exe
Platform PC
Boyut (ları) 94.33 MB  (.rar / .zip) – 514 MB 
Tür (leri) Dövüş
Mod (lar) Tek Oyuncu, Çok OyunculuMUGEN-OYUN HAKKINDAMortal Kombat vs. Street Fighter The Invasion, oyunda toplam 32 karakter bulunmaktadır. Mortal Kombat ve Street Fighter film kahramanlarından oluşan, ayrıca ünlü sinema yıldızı Jean-Claude Van Damme’ninde yer aldığı iki ezeli platformun bir araya toplandığı dövüş oyunudur. Toplamda 25 dövüş sahnesi ve 14 farklı müzik bulunmaktadır. Oyunda Single, Simul, Turns olmak üzere çoklu karakter dövüş modu bulunmaktadır. Oyunda Joystick desteği vardır. Alt + Enter ile tam ekran oynanabilmektedir. 


BİYOGRAFIScorpionScorpion, Mortal Kombat dövüş oyunun en ünlü karakterleri arasındadır. Asıl adı Hanzo Hasashi’dir. Oyunun yapımcıları ve senaryo yazarları olan Ed Boon ve John Tobias tarafından yaratılmıştır.

Shirai Ryu klanına mensup olan Kai Hasashi, çok eski bir suikastçıydı. Oğlu Hanzo Hasashi’nin tıpkı kendisi gibi olmasını istemiyordu. Fakat karısı Katsumi ve oğlu Daisuke’ye daha iyi bakabilmek için Hanzo’da babası gibi Shirai Ryu klanına katılmıştır. Süreç içerisinde Shirai Ryu klanının en güçlü savaşçıları arasına girer. Burada kendisine Scorpion adı verilir.

Scorpion’un Lin Kuei klanıyla husumeti vardı. Sub-Zero ile de bu husumet nedeniyle araları iyi değildi. Bu durumu öğrenen Quan-Chi, Scorpion’un karısı ve oğlunu öldürür. Quan-Chi, ailesini öldürenin Sub-Zero olduğuna Scorpion’u inandırır ve intikam için kötülerle birlik içerisine girmesini sağlar. Büyücü Quan-Chi ile anlaşan Scorpion, sahip olduğu yetenekle daha da kuvvetlidir. Ve düşündüğü… [ Devamı için tıklayınız ]

Diğer karakterlerin biyografileri için [ Tıklayınız ]


Mortal Kombat vs. Street Fighter The Invasiondownload-buttonm2X6Eys

error: İçerik korunmaktadır !!