AKIŞ

Film İzle Hd Film İzle

Mortal Kombat vs. Street Fighter / MUGEN

MUGEN-OYUN BİLGİLERİ

Format MUGEN.exe
Platform PC
Boyut (ları) 180.1 MB (.rar / .zip) – 366 MB 
Tür (leri) Dövüş
Mod (lar) Tek Oyuncu, Çok Oyunculu

MUGEN-OYUN VİDEOSU


MUGEN-OYUN GÖRÜNTÜLERİ


MUGEN-OYUN HAKKINDAMortal Kombat vs. Street Fighter, oyunda 60 karakter bulunmaktadır. Oyun, Mortal Kombat ve Street Fighter karakterlerinin bir araya toplandığı dövüş oyunudur. Toplamda 15 dövüş sahnesi ve 16 farklı müzik yer almaktadır. İki ezeli platform olan Capcom ve Midway karşı karşıya geldi. Sokak Dövüşü mü? yoksa Ölümcül Dövüş mü? hangisinin iyi olduğuna karar vermek için kıyasıya dövüşler. Oyunda Single, Simul, Turns olmak üzere çoklu karakter dövüş modu bulunmaktadır. Oyunda Joystick desteği vardır. Alt + Enter ile tam ekran oynanabilmektedir. Oyunun yapımında emeği geçenler başlıca;  tamamlanmasında “By rouhei” dir.


BİYOGRAFIShang TsungShang Tsung, Mortal Kombat seri dövüş oyununun ilk ve kötü karakterlerinden biridir. Hem dövüşçüleri yöneten hem de oynanabilen, büyücü olması hasebiyle de kılıktan kılığa girebilen bir karakterdir.

Shang Tsung, tanrıları tarafından düşmanların ruhlarını çalmak adına büyücü olacak şekilde lanetlenmiştir. Eğer kendisine verilen görevi yerine getirmediği takdirde kısa sürede yaşlanıp ölecekti. Öyle bir yetenek verilmiştir ki kurbanlarının ruhlarını ve gençliğini, kendi gücünü korumak için kullanır. Kılıktan kılığa girme yeteneğiyle de, kurbanlarının yetenek ve hareketlerini ele geçirebiliyordu.

Gücünü Shao Khan’ın emrinde kullanmaya başlamıştı. İmparator Shao Kahn dünyayı ele geçirmek istemiştir. Bunun üzerine… [ Devamı için tıklayınız ]

Diğer karakterlerin biyografileri için [ Tıklayınız ]


Mortal Kombat vs. Street Fighter

download-buttonm2X6Eys

Film İzle Hd Film İzle

error: İçerik korunmaktadır !!