Mortal Kombat Project V2 / MUGEN

Mortal Kombat Project V2 / MUGEN

Kapalı Yazar: oyunilani

MUGEN-OYUN BİLGİLERİ

Format MUGEN.exe
Platform Windows
Boyut (ları) 2.30 GB (.rar / .zip) – 3.28 GB
Tür (leri) Dövüş
Mod (lar) Tek Oyuncu, Çok Oyunculu


MUGEN-OYUN GÖRÜNTÜLERİ


MUGEN-OYUN HAKKINDAMortal Kombat Project V2, oyununda toplam 130 karakter yer almaktadır. Oyunuda 234 dövüş sahnesi ve birbirinden farklı 132 adet müzik bulunmaktadır. Oyun MKP 4.1 Sezon 2.5 son sürümleri temel alınarak düzenlenmiştir. Karakterlere bakacak olursak hemen hemen her Mortal Kombat serisinde bulunan karakterler yer almaktadır. Örneğin birden fazla Liu Kan yada Johnny Cage bulunmaktadır. Ayrıca karakter listesinde görünmeyip alt kısımda gizli konumda bulunan 11 karakter seçilebilir durumda olup bunlardan 6 bayan karakter adult olarak dövüşmektedir. Bunlar XXX Skarlet, Milena, Lara, Tanya, Jade ve Kitana’dır. Oyunda her karakterin özel seri yumruk, tekme ve kombinasyonları vardır. Eğer köşeye sıkışırsanız çoğu zaman korumaya alsanız dahi kurtulma şansınız % 50’dir.  Sonuç olarak efsane ölümcül dövüş ruhunu tam anlamıyla yaşayacağımız bol fatality’li oyundur. Oyunda Single, Simul, Turns olmak üzere çoklu karakter dövüş modu bulunmaktadır. Oyunda Joystick desteği vardır. Alt + Enter ile tam ekran oynanabilmektedir. Oyunun yapımında emeği geçenler arasında başlıca; tamamlanmasında “by Brad Sharp” dır.


BİYOGRAFIKurgusal bir karakter olan Heihachi Mishima, Tekken seri dövüş oyununun ana karakterlerinden olup serinin tümünde yer almıştır. Tekken serisinin yönetmeni Katsuhiro Harada, Heihachi için “çok insani bir karakter” olarak nitelemiştir. Aynı zamanda Heihachi karakterinin felsefesini ilginç bulduğunu ve serilerde “gizlenen kötülüğün mükemmel bir canlandırması” olarak belirtmiştir. Heihachi Mishima, karate stili ile kavga eder ve Tekken Güç Birliği’nin kurucusu ve aynı zamanda komutanıdır.

Heihachi, Mishima Zaibatsu şirketini kuran ünlü dövüş sanatçısı Jinpachi Mishima’nın tek oğludur. Çocukluk dönemlerinde Heihachi, babasının izinde mutlu bir yaşam geçiriyordu. İlerleyen zamanda Kazumi Hachijo ile yolları kesişir... [ Devamı için tıklayınız ]

Diğer karakterlerin biyografileri için [ Tıklayınız ]


Mortal Kombat Project V2
download-button