AKIŞ

Film İzle Hd Film İzle

Mortal Kombat Project / MUGEN

MUGEN-OYUN BİLGİLERİ

Format MUGEN.exe
Platform PC
Boyut (ları) 753.38 MB (.rar / .zip) – 935 MB
Tür (leri) Dövüş
Mod (lar) Tek Oyuncu, Çok Oyunculu

MUGEN-OYUN VİDEOSU


MUGEN-OYUN GÖRÜNTÜLERİ


MUGEN-OYUN HAKKINDAMortal Kombat Project , oyunda toplam 72 karakter bulunmaktadır. Gelmiş geçmiş Mortal Kombat alemindeki bir çok karakter yer almaktadır. 72 dövüş sahnesi ve birbirinden farklı 52 müzik bulunmaktadır. Aynı zamanda rüyalardaki korku kahramanı olan Freddy Krueger artık Mortal Kombatla özdeşleşmiş durum da tekrar karşımızdadır. Seçtiğimiz karakterlerin kombolarını koşarak rakiplerimize uygulayabiliyoruz. Mortal Kombat serilerindeki final boss karakterlerinin hepsi seçilebilir durumdadır. Bakacak olursak Shao Kahn yada Kotal Kahn’ı alıp bir yumrukla rakibi bayıltabiliyoruz. Sonuç olaral Raiden ve grubuyla Shao Kahn ve adalarını öldürmek için birbirinden etkileyici FATALITY’lerle kıyasıya dövüşerek uyguluyoruz. Oyunda Single, Simul, Turns olmak üzere çoklu karakter dövüş modu bulunmaktadır. Oyunda Joystick desteği vardır. Alt + Enter ile tam ekran oynanabilmektedir. Oyunun yapımında emeği geçenler arasında başlıca; “TheUltimateBastich, LEANMK, JermaineKidd” ve tamamlanmasında “by borg117” dir.


BİYOGRAFIShao KahnnShao Kahn, Mortal Kombat dövüş oyunun da kötü tarafın en bilinen karakterlerinden birisidir. İlk olarak 1993 tarihinde yayınlanan Mortal Kombat II oyununda seçilemeyen bir karakter olarak görülmüştür. Shao Kahn, ana karakteri engellemekle yükümlü, muhalif düşman olarak tasarlanmıştır. Oyun sonunda “boss” yani patron kimliğinde gözükür. Shao Kahn, gizemli dış dünyanın imparatoru olup çok acımasız bir diktatör olarak tasvir edilir.

Shao Kahn, dış Dünya’nın koruyucusu ve bölgenin hükümdarı olan Onaga’nın danışmanıdır. Zaman içerisinde bu gücün sahibi olmak ister ve Onaga’yı zehirleyip öldürerek, tahtın ve orduların[ Devamı için tıklayınız ]

Diğer karakterlerin biyografileri için [ Tıklayınız ]


Mortal Kombat Projectdownload-button

Film İzle Hd Film İzle

error: İçerik korunmaktadır !!