AKIŞ

Monster Hunter World Yeni Canavarları Ücretsiz DLC Olarak Ekleyecek…

Capcom Monster Hunter World’ün Horizon: Zero Dawn ve Palico için Mega Man zırhı da dahil olmak üzere, piyasaya sürülmesinin ardından bir dizi DLC olacağını doğrulamıştı. Bununla birlikte, oyuna gelen DLC’nin kapsamı sadece bu olmayacak.

Monster Hunter yapımcısı Ryozo Tsujimoto, Japon yayın Famitsu (Gematsu yoluyla) ile yaptığı röportajda, Capcom’un yeni canavarları ekleyerek piyasaya sürülmesini planladığını açıkladı. Tsujimoto, oyuncuların ne zaman geleceğini tahmin edebilecekleri ya da verebilecekleri canavarlar hakkında hiçbir bilgi paylaşmadı ancak canavarların lansman sonrası güncellemeleri yapacaklarını doğruladı.

Monster Hunter World’ü piyasaya sürmeden önce oynamak isteyen PlayStation 4 sahipleri bunu yapma şansına sahip; Sınırlı bir süre Monster Hunter: World beta PS Plus aboneleri için şu anda devam ediyor. Beta, 12 Aralık tarihinde saat 9:00’dan (PT / 12:00) ET / 5 PM’de sona eriyor ve “Eski Orman” ve “Wildspire Atık” düzeylerinde üç örnek görev yer alıyor. Betada avlanabilecek canavarlar “Büyük Jagras”, “Anjanath” ve “Barroth”u içerir. Üç görevin tümünü tamamlayan oyuncular, başlatıldığında tam başlıkta “bazı faydalı bonus öğeleri” kazanacaklardır.

Monster Hunter World, PS4 ve Xbox One için 26 Ocak’ta piyasaya çıktı; PC sürümü de 2018’de çıkacak. Capcom, benzer bir beta sürümünün Xbox One ve PC için mevcut olup olmayacağını hala açıklamadı. Bununla birlikte, şirket geçtiğimiz hafta Sony’nin PSX akımında oyunun hikayesini ve bahsedilen Mega Man zırhını sergileyen yeni bir fragmanı paylaştı. Yukarıdaki tanıtım videosunu izleyebilirsiniz.

error: İçerik korunmaktadır !!