AKIŞ

Marvel vs. Capcom 3 Ultimate / MUGEN

Format MUGEN.exe
Platform PC
Boyut (ları) 1.21 GB (.rar / .zip) – 2.2 GB 
Tür (leri) Dövüş
Mod (lar) Tek Oyuncu, Çok Oyunculu


MUGEN-OYUN GÖRÜNTÜLERİ


MUGEN-OYUN HAKKINDAMarvel vs. Capcom 3 Ultimate, oyunda 40 karakter bulunmaktadır. Capcom ve Marvel platformlarından karakterlerin bir araya toplandığı dövüş oyunudur. Toplamda 32 dövüş sahnesi ve 33 farklı müzik bulunmaktadır. Oyun da anime serilerinden sevdiğiniz birçok karakterle oynamak mümkün olup karakter listesinde mevcuttur. Oyunda Joystick desteği vardır. Alt + Enter ile tam ekran oynanabilmektedir. Ayrıca oyunun yapımında emeği geçenler başlıca ScreenPack “by RistaR87 “, Lifebars “by  Alexlexus”,  ve Intro “by Duracelleur” ve tamamslanmasında “by gustavodlt” dır.


BİYOGRAFISpider-Man

Orijinal ismi Spider-Man olan Örümcek Adam, Marvel Comics tarafından yaratılmış dünyanın en popüler süper kahramanları arasındadır. İlk olarak 1962 yazında Marvel Comics’in “Amazing Fantasy” isimli çizgi romanının 15. sayısında ortaya çıkmıştır.

Henüz bebekken anne ve babasını uçak kazası sonucu kaybeden Peter Parker, ailesinin ölümünden sonra amcası Ben ve halası May tarafından büyütülerek, kendi öz çocukları gibi sevilerek yetiştirilmiştir. Çok zeki olan Peter, kimyaya özel bir ilgisi ve yeteneği vardı. Lise öğrencisiyken sosyal hayatı pek de iyi sayılmazdı. Okul takımının yıldızı Flash Thompson ve arkadaşları tarafından sürekli rahatsız ediliyordu. Bir gün bir bilim fuarına katılan Peter, hayatını tamamen değiştirecek olayı yaşayacağını tahmin bile edemezdi. Fuar daki deneylerden biri sırasında bir örümceğin deney alanına girip yoğun miktarda radyoaktiviteye maruz kalmıştı. Örümceğin Peter’ı ısırması sonucu ısırığın etkisiyle de bir anda fenalaşarak fuarın olduğu binadan ayrılır. Sersemlemiş şekilde dikkat etmeden kendini bir anda caddede bulur ve o anda hızla ilerleyen arabanın üzerine geldiğini son anda farkeden Peter, ani refleksle hiç düşünmeden metrelerce yükseğe zıpladı… [ Devamı için tıklayınız ]

Diğer karakterlerin biyografileri için [ Tıklayınız ]


Marvel vs. Capcom 3 Ultimatedownload-buttonm2X6Eys

error: İçerik korunmaktadır !!