AKIŞ

Marvel Super Heroes War of The Gems / MUGEN

MUGEN-OYUN BİLGİLERİ

Format MUGEN.exe
Platform PC
Boyut (ları) 819 MB (.rar / .zip) – 1.13 GB
Tür (leri) Dövüş
Mod (lar) Tek Oyuncu, Çok Oyunculu

MUGEN-OYUN VİDEOSU


MUGEN-OYUN GÖRÜNTÜLERİ


MUGEN-OYUN HAKKINDAMarvel Super Heroes War of The Gems, oyunda 14 karakter bulunmaktadır. Oyun, ilk olarak Nes oyun konsolunda Capcom tarafından çıkarılan 2D Aksiyon platform oyunudur. Mugen dövüş sistemine uyarlanarak, birbirinden güzel saheler ve farklı müzikler yer almaktadır. Marvel süper kahramanlarının mücevher savaşı için karşılıklı dövüş oyununda birbirleriyle kıyasıya mücadeleye giriyorlar. Oyunda Single, Simul, Turns olmak üzere çoklu karakter dövüş modu bulunmaktadır. Oyunda Joystick desteği vardır. Alt + Enter ile tam ekran oynanabilmektedir. Oyunun yapımında emeği geçenler başlıca;  tamamlanmasında “By rouhei” dir.


BİYOGRAFIMarvel karakteri olan Drax, ilk olarak ”Iron Man” çizgi roman serisinin Şubat 1973 tarihinde yayınlanan 55. sayısında görülmüştür. Mike Friedrich ve Jim Starlin tarafından yaratılan Drax’in gerçek adı Arthur Douglas’tır.

Arthur Douglas eski bir saksafoncudur. Bir gün ailesiyle birlikte Mojave Çölü’nden geçerken, Thanos’un kumanda ettiği bir uzay gemisinin insanların kendilerini fark ettiğini düşünerek kontrolünü kaybeder ve Arthur Douglas ve ailesinin olduğu arabaya çarpar. Bu çarpışma sonucunda kendisi ve karısı hayatlarını kaybeder. Kızı olan Heather ise çarpışmadan sağ kurtulur. Thanos’un babası olan Mentor, çarpışmadan sağ kurtulan Heather’ı evlat edinir ve bir Titan olarak yetiştir. Heather bir zaman sonra Moondragon olur.

Bu arada başka bir kozmik güç olan Kronos, Thanos’un Titan gezegenini yok etmemesi için yollar aramaktadır. Mentor ve Titan tanrısı olan Kronos, Thanos tehlikesine karşı koyabilecek bir şampiyona ihtiyaç... [ Devamı için tıklayınız ]

Diğer karakterlerin biyografileri için [ Tıklayınız ]


Marvel Super Heroes War of The Gemsdownload-buttonm2X6Eys

error: İçerik korunmaktadır !!