AKIŞ

Marvel Super Heroes vs. Street Fighter / MUGEN

MUGEN-OYUN BİLGİLERİ

Format MUGEN.exe
Platform PC
Boyut (ları) 830.8 MB (.rar / .zip) – 1.31 GB
Tür (leri) Dövüş
Mod (lar) Tek Oyuncu, Çok Oyunculu

MUGEN-OYUN VİDEOSU


MUGEN-OYUN GÖRÜNTÜLERİ


MUGEN-OYUN HAKKINDAMarvel Super Heroes vs. Street Fighter, oyunda toplam 25 karakter bulunmaktadır. Oyun Marvel süper kahramanları ile Street Fighter dövüş karakterlerinin karışımından oluşmaktadır. 24 dövüş sahnesi ve birbirinden farklı 25 müzik bulunmaktadır. İlk etapta arkade platformları için yapılan oyunda 2 karakter seçimi yaparak dövüşüyorduk. Ayrıca dövüş esnasında karakter değişimi yapılmaktaydı. Şimdiki MUGEN serimizde hem grafik ses efektleri olarak daha güzel hem de daha eğlenceli bir hal alarak karşımıza çıkmakta. Her karakterin seri şekilde komboları yapılmaktadır. Alt kısımda 3 kademeli (LEVEL) barımız dolduğu taktirde süper vuruş uygulayabiliyoruz. Marvel süper kahramanları ile Street Fighter kahramanlarımız uzun bir aradan sonra tekrar karşı karşıya geliyor. Bir tarafta Örümcek Adam, Kaptan Amerika diğer tarafta Ken ve Ryu gibi özel dövüşçüler tek çatı altında toplanarak en iyiyi belirlemek için kıyasıya dövüşecekler. Oyunda Single, Simul, Turns olmak üzere çoklu karakter dövüş modu bulunmaktadır. Oyunda Joystick desteği vardır. Alt + Enter ile tam ekran oynanabilmektedir. Oyunun yapımında emeği geçenler arasında başlıca; “by AdrianElite95” dur.


BİYOGRAFIDoctor StrangeDoctor (Doktor) Strange, Marvel Comics’in en farklı ve gizemli karakterleridir. İlk olarak Marvel Comics tarafından çıkarılan ”Strange Tales” adlı çizgi romanının Temmuz 1963 tarihinde yayınlanmış olan 110. sayısında görülmüştür. Steve Ditko tarafından tasarlanıp Stan Lee tarafından da düzenlenmiştir. Tam adı Stephen Vincent Strange’dir.

Stephen Vincent Strange, iyi bir cerrahtır. Fakat kendini beğenmiş ve egoist bir karakteri bulunmaktaydı. Hastalarından çok alacağı parayı düşünürdü. Bir gün geçirdiği talihsiz bir trafik kazası sonucunda ellerindeki sinirleri zarar gördüğünden ellerini kullanamaz hale gelir. Kaza sonrasında çok iyi doktor olması nedeniyle bir çok yerden çağrılmasına rağmen bu teklifleri hiçbirini kabul etmez. Tüm… [ Devamı için tıklayınız ]

Diğer karakterlerin biyografileri için [ Tıklayınız ]


Marvel Super Heroes vs. Street Fighter
download-button

error: İçerik korunmaktadır !!