AKIŞ

Film İzle Hd Film İzle

The King of Fighters Maximum Impact vs. Mortal Kombat Ultimate / MUGEN

MUGEN-OYUN BİLGİLERİ

Format MUGEN.exe
Platform PC
Boyut (ları) 65.6 MB (.rar / .zip) – 117 MB 
Tür (leri) Dövüş
Mod (lar) Tek Oyuncu, Çok Oyunculu

MUGEN-OYUN VİDEOSU


MUGEN-OYUN GÖRÜNTÜLERİ


MUGEN-OYUN HAKKINDAThe King of Fighters Maximum Impact vs. Mortal Kombat Ultimate, oyunda 10 karakter bulunmaktadır. The King of Fighters ve Mortal Kombat platformlarından karakterlerin bir araya toplandığı dövüş oyunudur. Toplamda 8 dövüş sahnesi ve 8 farklı müzik bulunmaktadır. Oyunda Single, Simul, Turns olmak üzere çoklu karakter dövüş modu bulunmaktadır. Oyunda Joystick desteği vardır. Alt + Enter ile tam ekran oynanabilmektedir. 


BİYOGRAFIChang KoehanChang Koehan, The King of Fighters seri dövüş oyununun karakteridir. Oyundaki üçlü takımlardan, Kore Takımının dövüşçülerinden bir tanesidir.

Chang Koehan, Güney Kore doğumlu, iri cüsseli şaka yapmayı seven biridir. Kore dilinde “Koehan” isminin kelime anlamı “dev adam” anlamına gelmektedir. Görünümü itibariyle çevresindekilere korku saçar. Kendisi de bu durumu kullanır.

Chang Koehan çalışmayı sevmeyen kolay yoldan para edinmeyi isteyen biridir. Bu yüzden genel olarak gayri meşru ve illegal yollar içindedir. O kadar çok suça karışmıştır ki, suç defteri artık kabarmıştır. Ama yine de bildiği yoldan dönmeyip bu tip gayri meşru işlere devam eder. Artık emniyet güçleri tarafından her yerde aranarak ülkede kara liste konumuna düşmüştür. Dur durak bilmeyen Chang, bu seferde gözüne kestirdiği bankayı soymaya karar verir. Güpe gündüz bankaya girerek soymaya… [ Devamı için tıklayınız ]

Diğer karakterlerin biyografileri için [ Tıklayınız ]


The King of Fighters Maximum Impact vs. Mortal Kombat Ultimatedownload-buttonm2X6Eys

Film İzle Hd Film İzle

error: İçerik korunmaktadır !!