AKIŞ

The King of Fighters Extra Unlimited Match Plus / MUGEN

Format MUGEN.exe
Platform PC
Boyut (ları) 979.32 MB (.rar / .zip) – 1.7 GB 
Tür (leri) Dövüş
Mod (lar) Tek Oyuncu, Çok Oyunculu


MUGEN-OYUN GÖRÜNTÜLERİ


MUGEN-OYUN HAKKINDAThe King of Fighters Extra Unlimited Match Plus, oyunda 162 karakter bulunmaktadır. The King of Fighters ve Street Fighter olmak üzere birçok platformdan karakterlerin bir araya toplandığı dövüş oyunudur. Toplamda 93 dövüş sahnesi ve 93 farklı müzik bulunmaktadır. Oyun da bir çok şeytan karakteri açık durumda olup karakter listesinde mevcuttur. Oyunda Joystick desteği vardır. Alt + Enter ile tam ekran oynanabilmektedir. Ayrıca oyunun yapımında emeği geçenler başlıca karakter listesini sabitlemede “by Sinswordsman” ve tamamlamasında “by Ryon”dur.


BİYOGRAFILeonaLeona, Brezilya’da şehirden uzak bir köyde ailesi ile birlikte yaşamaktaydı. Bir gün Orochi’nin adamlarından Goenitz köye gelerek Leona’nın babası Guidel ile görüşerek köyde bulunan herkesin Orochi’ye hizmet edip onun soyuna katılmasını söylemiştir. Bunun üzerine Guidel köylülerin Orochi kanıyla soylarının bozulacağını ve bu kan bağının getireceği kin ve nefret içinde yaşayacaklarını bildiğinden bu teklifi reddetmiştir.

Bunun üzerine sinirlenen Goenitz gitmeden önce son kez Leonay’la göz göze gelerek ona gülümseyerek gitmiştir. Leona o gece kendisini kaybedip kan krizine girmiş ve elinde olmadan köydeki çoğu kişiyi katledip ormanın derinliklerine kaçmıştır. Burada Ikari Warriors Komutanı Haidern tarafından ufak kız çocuğu Leona’yı üzeri yırtık ve kanlar içerisinde bulur. Hafızasını kaybetmiş ve korkudan sadece titremektedir. Bu duruma içerlenen ve çocuklarının öldürülmesinden dolayı onu ormanda yalnız bırakmak istemez ve yanına alır. Leona, hiçbir şey konuşmadan yürümeye başlar… [ Devamı için tıklayınız ]

Diğer karakterlerin biyografileri için [ Tıklayınız ]


King Of Fighters Extra Unlimited Match Plusdownload-buttonm2X6Eys

error: İçerik korunmaktadır !!