AKIŞ

Film İzle Hd Film İzle

Final Fight Urban Chaos / MUGEN

MUGEN-OYUN BİLGİLERİ

Format MUGEN.exe
Platform PC
Boyut (ları) 99.4 MB (.rar / .zip) – 163 MB
Tür (leri) Dövüş
Mod (lar) Tek Oyuncu, Çok Oyunculu

MUGEN-OYUN VİDEOSU


MUGEN-OYUN VİDEOSU


MUGEN-OYUN HAKKINDAFinal Fight Urban Chaos, oyunda toplam 8 karakter bulunmaktadır. Oyun Final Fight evreninde bulunan karakterlerden oluşmaktadır. Klasik pataklama (beat ’em up) türünde oynadığımız arkade oyununun “Mugen” olması nedeniyle karşılıklı dövüş şeklinde de oynama imkanı buluyoruz. Karakterler arasında Cody, Guy ve Haggar ekibine düşman olarak bildiğimiz Hugo, Maki, Sodom, Poison ve Sodom yer almaktadır. Oyunda 8 dövüş sahnesi ve birbirinden farklı 7 müzik bulunmaktadır. Grafik olarak 2 boyutlu atari salonu yıllarındaki o şaşaalı metrocity çetesine karşı mücadelemizi andırmaktadır. Oyunda Single, Simul, Turns olmak üzere çoklu karakter dövüş modu bulunmaktadır. Oyunda Joystick desteği vardır. Alt + Enter ile tam ekran oynanabilmektedir. Oyunun yapımında emeği geçenler arasında başlıca; tamamlanmasında “by mazemerald dır.


BİYOGRAFISagatSagat, Street Fighter dövüş oyununun dövüşçüsüdür. Bir dövüş sırasında Dan Hibiki’nin babası tarafından tek gözü kör olmuştur. Tek gözü kör olması sebebiyle korsan gibi gözünü bağlar. Kendi ülkesinde Muay Thai İmparatoru olarak anılır. Tam adı Victor Sagat’tır.

Tayland’da dünyaya gelen Sagat, kendini bildiğinden beri Tayland’da ortaya çıkan ”Muay Thai” dövüş sporunu yapmaktadır. Küçük yaşlardan beri dövüş turnuvalarına katılır. Artık iyice olgunlaştıktan sonra yasal turnuvalarda çok fazla kural uygulandığı için dövüşçülerin tam olarak dövüşlerini yansıtamadığını savunur. Bu sebeple yasal olmayan turnuvalara katılmaya başlar. Katılmış olduğu turnuvalar içinde en önemlisi olan Street Fighter Circuit’te grand master ünvanını kazanır[ Devamı için tıklayınız ]

Diğer karakterlerin biyografileri için [ Tıklayınız ]


Final Fight Urban Chaosdownload-buttonm2X6Eys

Film İzle Hd Film İzle

error: İçerik korunmaktadır !!