AKIŞ

DC vs. Marvel vs. Capcom / MUGEN

MUGEN-OYUN BİLGİLERİ

Format MUGEN.exe
Platform PC
Boyut (ları) 811.1 MB (.rar / .zip) – 1.58 GB 
Tür (leri) Dövüş
Mod (lar) Tek Oyuncu, Çok Oyunculu

MUGEN-OYUN VİDEOSU


MUGEN-OYUN GÖRÜNTÜLERİ


MUGEN-OYUN HAKKINDADC vs. Marvel vs. Capcom, oyunda 48 karakter bulunmaktadır.  DC, Marvel, Capcom gibi bir çok platformdan karakter bulunmaktadır. Toplamda 47 dövüş sahnesi ve 45 farklı müzik bulunmaktadır. Oyunda Single, Simul, Turns olmak üzere çoklu karakter dövüş modu bulunmaktadır. Oyunda Joystick desteği vardır. Alt + Enter ile tam ekran oynanabilmektedir. Oyunun yapımında emeği geçenler başlıca; Life Bar Creators: “Shichibukai/PandoraSM”, Stages Creators: “SCRUFFYDRAGON, The Unlimited, JC, Dead-X, Etg, DG, PrimeOp, Loganir”, Musics:  “by WizzyWhipitWonderful” ve tamamlanmasında ” by amitdabydeen” dır.


BİYOGRAFIHarley QuinnHarley Quinn, Bruce Timm ve Paul Dini tarafından oluşturulmuş olup DC Comics’in kötü karakterlerinden biridir. Gerçek adı Harleen Frances Quinzel’dir. Batman’in düşmanı Joker’in yardımcısıdır.

Kendisini sürekli kandıran baba, sorumsuz anne ve tembel bir kardeş ile büyüyen Harley Quinn, psikoloji okumaya karar verir. Okulu bitirip Arkham Asylum’da çalışan bir psikiyatrist olur. Hastaları arasında Joker’de vardır. Joker ile yaptığı seanslar sonucunda zamanla ona ilgi duyup hoşlanmasını sağlar.

Bir gün yine Joker’in Batman ile savaşması üzerine yaralı bir şekilde Arkham’a geri döner. Harley bu durumu karşısında çılgına döner. Bu olay aslında Joker’in yandaşı olmasına bir nev’i yol açar. Artık Joker’e hem yardımcı hem de onun yanında olması gerektiğini düşünerek psikiyatristliği bırakır. Joker gibi davranarak kendine… [ Devamı için tıklayınız ]

Diğer karakterlerin biyografileri için [ Tıklayınız ]


DC vs. Marvel vs. Capcom
download-buttonm2X6Eys

error: İçerik korunmaktadır !!