AKIŞ

DC vs. Marvel / MUGEN

MUGEN-OYUN BİLGİLERİ

Format MUGEN.exe
Platform PC
Boyut (ları) 1.7 GB (.rar / .zip) – 2.7 GB 
Tür (leri) Dövüş
Mod (lar) Tek Oyuncu, Çok Oyunculu

MUGEN-OYUN VİDEOSU


MUGEN-OYUN GÖRÜNTÜLERİ


MUGEN-OYUN HAKKINDADC vs. Marvel oyununda 150 karakter bulunmaktadır. DC ve Marvel platform karakterlerinin bir araya toplandığı dövüş oyunudur. İlk başta 1996 yılında iki platform 4 serilik çizgi roman bünyesinde karşılaşmışlardır. Dc ve Marvel fanlarının sevdikleri kahramanları mücadele anlarında Batman ve Captain America, Superman ve Hulk’un karşılaştıkları bölümlerde okuyucuları baya heyecanlandırmıştır. Bu kadar çok popüler olması sebebiyle daha sonra oyunlara da taşınmışlardır. Toplamda 45 dövüş sahnesi ve 53 farklı müzik bulunmaktadır. Oyunda Single, Simul, Turns olmak üzere çoklu karakter dövüş modu bulunmaktadır. Oyunda Joystick desteği vardır. Alt + Enter ile tam ekran oynanabilmektedir. Oyunun yapımında emeği geçenler başlıca; Screenpack created; “by Wolviesam”, Intro created; “by Magus”, Lifebar created “by @wlacobain” DCvsM logo of Scruffydragon Screenpack, ve tamamlanmasında “by thefranchise03”  dur.


BİYOGRAFIBatmanBatman, ilk defa Mayıs 1939 tarihinde DC Comics tarafından Detective Comics çizgi roman serisinin 27. sayısında Çizer Bob Kane ve yazar Bill Finger tarafından ortaya çıkarılmıştır. Batman, yarasa adam olarak da tabir edilir. Yarasa Adam, bu zamana kadar gelmiş en çok bilinen süper kahramanlardan biridir.

Bruce Wayne, Gothem sosyetesinin iki varlıklı ve yardımsever üyesi olan Babası Dr. Thomas Wayne ve annesi Matha Wayne’nin çocuğudur. Henüz sekiz yaşında bir gece vakti operadan dönen anne ve babasını Joe Chill isimli bir sokak serserisi tarafından öldürmesiyle ailesini kaybeder. Çok küçük yaşta ailesini kaybeden Bruce, artık suçla savaşmaya başlayacaktır. Ailesine bunu yapan kötülüğü Gothem şehrinden silmeye yemin eder. Bu doğrultuda kendini geliştirmek adına çok yoğun bir şekilde… [ Devamı için tıklayınız ]

Diğer karakterlerin biyografileri için [ Tıklayınız ]


DC vs. Marveldownload-buttonm2X6Eys

error: İçerik korunmaktadır !!