AKIŞ

DC vs. Capcom vs. Marvel / MUGEN

MUGEN-OYUN BİLGİLERİ

Format MUGEN.exe
Platform PC
Boyut (ları) 470.06 MB (.rar / .zip) – 927 MB 
Tür (leri) Dövüş
Mod (lar) Tek Oyuncu, Çok Oyunculu

MUGEN-OYUN VİDEOSU


MUGEN-OYUN GÖRÜNTÜLERİ


MUGEN-OYUN HAKKINDADC vs. Capcom vs. Marvel, oyunda 18 karakter bulunmaktadır. Oyun, DC Universe, Capcom ve Marvel Comics platformlarından bir çok karakterin bir araya toplandığı dövüş oyunudur. Toplamda 7 dövüş sahnesi ve 13 farklı müzik yer almaktadır. Oyun da süper kahramanların artık düşmanlara karşı değilde en iyinin kim olduğunu belirlemek için kıyasıya mücadeleye giriyorlar. Batman, Superman, Thor, Hulk ve Spider-Man gibi hepsi de birbirinden farklı ve fantastik güçleri olan süper kahramanlar bulunmaktadır. Görsel şölen sunan oyunda heyecanlı müsabakalar oyun severler için hazırlanmıştır. Oyunda Single, Simul, Turns olmak üzere çoklu karakter dövüş modu bulunmaktadır. Oyunda Joystick desteği vardır. Alt + Enter ile tam ekran oynanabilmektedir. 


BİYOGRAFIHawkeyeHawkeye (Şahingöz), Marvel Comics firması tarafından yaratılan bir kahramandır. İlk Eylül 1964 yılında Marvel Comics tarafından yayınlanan Tales of Suspense adlı çizgi romanın 57. sayısında görülmüştür. Stan Lee ve Don Heck tarafından tasarlanmıştır. Gerçek adı Clinton ”Clint” Francis Barton’dur. Bir dönem Türkiye’de yayınlanan çizgi romanlarda Kaptan Amerika’nın yardımcısı olarak yer almıştır.

Clint, babası iş adamı olan iki çocuklu bir ailenin en küçüğüdür. Bir trafik kazasında hem annesini hem de babasını kaybetmesi sonucunda ağabeyiyle birlikte henüz 8 yaşında öksüz kalır. Bakacak kimseleri olmaması sebebiyle ağabeyiyle birlikte kimsesizler yurduna yerleştirilirler. Birkaç sene sonra ağabeyiyle birlikte gezici sirke katılmak için yurttan kaçarlar. Sirke katıldıktan sonra burada sirkin silahşör yıldızının yanında çıraklığı başlar. İlgi duymaya başladığı okçuluk için uzunca bir süre hemen hemen… [ Devamı için tıklayınız ]

Diğer karakterlerin biyografileri için [ Tıklayınız ]


DC vs. Capcom. vs Marveldownload-buttonm2X6Eys

error: İçerik korunmaktadır !!