AKIŞ

DC Justice League / MUGEN

MUGEN-OYUN BİLGİLERİ

Format MUGEN.exe
Platform PC
Boyut (ları) 828.9 MB (.rar / .zip) – 842 MB
Tür (leri) Dövüş
Mod (lar) Tek Oyuncu, Çok Oyunculu

MUGEN-OYUN VİDEOSU


MUGEN-OYUN GÖRÜNTÜLERİ


MUGEN-OYUN HAKKINDADC Justice League, oyunda 21 karakter bulunmaktadır. Oyun, DC evrenindeki süper kahramanlardan oluşmaktadır. Birbirinden güzel  dövüş sahnesi ve farklı müzikler yer almaktadır. DC karakterleri bu sefer düşmanlara karşı değilde kendi bünyesindeki fantastik kahramanlara karşı en iyinin kim olduğunu kanıtlamak için birbirleriyle kıyasıya mücadeleye giriyorlar. Oyunda Single, Simul, Turns olmak üzere çoklu karakter dövüş modu bulunmaktadır. Oyunda Joystick desteği vardır. Alt + Enter ile tam ekran oynanabilmektedir. Oyunun yapımında emeği geçenler başlıca;  tamamlanmasında “By Mugen Player” dir.


BİYOGRAFIDeathstroke, DC Comics karakterlerinden biridir. Marv Wolfman ve George Perez tarafından yaratılmıştır. İlk olarak Aralık 1980 tarihinde yayınlanan “The New Teen Titans” adlı çizgi roman serisinin 2. sayısında görülmüştür. İlk zamanlar paralı asker ve suikastçı olarak yaratılan Deathstroke, daha sonraki serilerde Ravagerlar ile birlikte titanlarla savaşır. Gerçek adı Slade Joseph Wilson’dur. Bu arada Marvel’ın ünlü karakteri Deadpool, Deathstroke’un parodisi olarak yaratılmıştır. Hatta İsmi de kasıtlı olarak Slade Wilson’a benzemesi için Wade Wilson olarak konmuştur.

Slade Joseph Wilson, orduda bir askerdir. Ordu tarafından kendisine askeri bir deney sonucu olarak süper güçlerle donatılır. Vücuduna yapılan geliştirmelerin sonucunda tabiri caizse süper insan seviyesine çıkacak kadar... [ Devamı için tıklayınız ]

Diğer karakterlerin biyografileri için [ Tıklayınız ]


DC Justice Leaguedownload-buttonm2X6Eys

error: İçerik korunmaktadır !!