AKIŞ

Capcom vs. SNK Ultimate / MUGEN

MUGEN-OYUN BİLGİLERİ

Format MUGEN.exe
Platform PC
Boyut (ları) 2.75 GB (.rar / .zip) – 5.31 GB
Tür (leri) Dövüş
Mod (lar) Tek Oyuncu, Çok Oyunculu

MUGEN-OYUN VİDEOSU


MUGEN-OYUN GÖRÜNTÜLERİ


MUGEN-OYUN HAKKINDACapcom vs. SNK Ultimate, oyunda toplam 233 karakter bulunmaktadır. 40 dövüş sahnesi ve birbirinden farklı 35 müzik bulunmaktadır. Oyun Capcom, SNK, Marvel, TMNT, Mortal Kombat gibi birçok dövüş karakterinin karışımından oluşmaktadır. Grafik açıdan arka plan ve karakter detayları oldukça iyi görünmektedir. Sahnelerin bir çoğu Millenium ve Millionaire serilerinden alınmış olup hareketli durumdadır. Üst konumda 3 kademeli süper yapmamızı sağlayan barımız vardır. Bu sayede kombo ve süperlerimizi yaparak yüksek hitlere ulaşabiliyoruz. Ayrıca vururken patlama efektleri gayet iyi görünmektedir. Oyunda ”Counter Attacks” yaparak rakibi savurup kendimiz pataklayabiliyoruz. Normal karakterlerin dışında Şeytan karakterlerde dahil edilmiştir. Yani Gouki’ye ilave olarak S Gouki ve M Gouki de mevcuttur. Sonuç olarak Captan Amerika ya da Demir Adam’la King of Fighters karakterlerine kafa tutmak heyecan verici olacak. Oyunda Single, Simul, Turns olmak üzere çoklu karakter dövüş modu bulunmaktadır. Oyunda Joystick desteği vardır. Alt + Enter ile tam ekran oynanabilmektedir. Oyunun yapımında emeği geçenler arasında başlıca; “by Ultimate Combo Breaker” dur.


BİYOGRAFI

Doctor Doom, Marvel Comics tarafından Temmuz 1962 tarihinde yayınlanan “The Fantastic Four” (Fantastik Dörtlü) çizgi roman serisinin 5. sayısında ilk kez görülmüştür. Stan Lee ve Jack Kirby tarafından yaratılmıştır. Fantastik Dörtlünün en büyük düşmanıdır. Tam adı Victor Von Doom’dur.

Cadı Cynthia Von Doom’un oğlu olan Doctor Doom, anneden gelen büyücü yeteneği vardır. Ailesini çok küçük yaşlarda kaybeden Victor Doom, Latveria’da büyümüştür. Kendini bildiğinden beri mistik konulara ilgisi oldukça fazladır. Kendini bu alanda daha da geliştirebilmek için, fen ve mistik konularda edindiği bilgi sayesinde New York’taki State Üniversitesi’nde öğrenci olmaya hak kazanır. Victor Doom, üniversitede Reed Richards ve Ben Grimm… [ Devamı için tıklayınız ]

Diğer karakterlerin biyografileri için [ Tıklayınız ]


Capcom vs. SNK Ultimate
download-button

error: İçerik korunmaktadır !!