Warzone / MUGEN

Warzone / MUGEN

Kapalı Yazar: oyunilani

Format MUGEN.exe
Platform PC
Boyut (ları) 4.7 GB (.rar / .zip) – 8.7 GB 
Tür (leri) Dövüş
Mod (lar) Tek Oyuncu, Çok OyunculuWarzone, oyununda 240 karakter bulunmaktadır.  Capcom, SNK, Marvel ve DC olmak üzere birçok platformdan karakterlerin bir araya toplandığı dövüş oyunudur. Toplamda 216 dövüş sahnesi ve 254 farklı müzik bulunmaktadır. Oyunda Joystick desteği vardır. Alt + Enter ile tam ekran oynanabilmektedir. Oyunun yapımında emeği geçenler başlıca; add004basic lifebar yapımında “by Shiyo Kakuge”, WarZoNe screenpack yapımında “by NoZ”, ve tamamlanması “by welloxz”dur. Oyunda Single, Simul, Turns olmak üzere 3 farklı mod bulunmaktadır. 


BİYOGRAFIKairiKairi, İlk kez Street Fighter EX’de karşımıza çıkmıştır. Mizukami ailesinden gelen ve antik dövüş stili olarak birebir yumruk tekniğini öğrenmiştir. İlk olarak siyah uzun saçlı, mavi kıyafetlidir.

Kairi, babasıyla yaptığı antremanlar sırasında beklenmedik bir şekilde aldığı darbeler sonucunda hafızasını kaybetmiştir. Artık onun için yeni bir yol başlamıştır. Bu şekilde dünyayı gezerek bir çok dövüşlere katılmıştır. Hafızasında sadece “Sınırlarını Zorla” cümlesi kalmıştır. Kairi, kendisini ve anılarını bulmak adına Shura yolundaki şeytanı bulup onunla dövüşerek hafızasının yerine geleceğini umut etmiştir. Söylentiye göre bu Şeytan “Akuma”dır. Kairi, Akuma ile iki kez karşı karşıya gelmiştir. Birincisinde Akuma tarafından yere savrulmuştur. Kairi’nin bir anda saçları siyahtan beyaza beyaza dönüşmüştür. İkincisinde… [ Devamı için tıklayınız ]

Diğer karakterlerin biyografileri için [ Tıklayınız ]


Warzone
download-buttonPART – 1m2X6EysPART – 2m2X6EysPART – 3m2X6EysPART – 4m2X6EysPART – 5m2X6Eys