AKIŞ

Capcom Fighting All-Stars / MUGEN

MUGEN-OYUN BİLGİLERİ

Format MUGEN.exe
Platform PC
Boyut (ları) 1.95 GB (.rar / .zip) – 3.16 GB
Tür (leri) Dövüş
Mod (lar) Tek Oyuncu, Çok Oyunculu


MUGEN-OYUN GÖRÜNTÜLERİ


MUGEN-OYUN HAKKINDACapcom Fighting All-Stars, oyununda toplam 88 karakter ve 1 adet de bonus tuğlası 🙂 yer almaktadır. Oyunda 42 dövüş sahnesi ile birbirinden güzel 132 farklı müzik bulunmaktadır. Karakter teması Warzone tipindedir. Arka planlar genel hatlarıyla HD olup ve hareketlidir. Oyun Capcom evreninde bulunan süper kahramanların karışımından oluşmaktadır. Bakacak olursak Haggar, Ryu, Strider, Captain ve Batsu gibi bir çok bilindik kahraman yer almaktadır. Oyunun alt kısımda bulunan 5 kademeli süper barımızın dolup uyguladığımız taktirde yüksek hitlere ulaşabiliyoruz. Sonuç olarak efsane dövüşçülerle zorlu raund’larda hünerlerimizi sergilemekteyiz. Oyunda Single, Simul, Turns olmak üzere çoklu karakter dövüş modu bulunmaktadır. Oyunda Joystick desteği vardır. Alt + Enter ile tam ekran oynanabilmektedir. Oyunun yapımında emeği geçenler arasında başlıca; “by milt jr” dir.


BİYOGRAFIStrider Hiryu, Capcom ve Moto Kikaku’nun ortaklaşa sunduğu kurgusal bir karakterdir. Hiryu, ilk 1988 yılında sadece Japonya’da Kadokawa Shoten tarafından basılan “Strider Hiryu” çizgi romanında kahraman olarak yer almıştır. Çizgi roman dışında video oyunlarının da karakteri olmuştur. İlk video oyununu Arcade platformunda 1989 yılında “Strider” adında yayınlanmıştır. Birkaç yayın ve anket şirketleri onu en popüler Capcom karakterlerinden biri olarak seçmiştir. Hiryu, video oyunlarındaki en iyi ninja karakterlerinden biri ve hatta tüm oyunların en iyi kahramanlarından biri olarak gösterilmiştir.

Hiryu, sörfçüler olarak bilinen, casusluk, sabotaj gibi çeşitli karanlık operasyonlar ve ağlarda uzmanlaşmış fütüristik, yüksek teknolojili, ninja türevli bir ajan grubunun elit sınıf üyesidir. Hiryu, Moğolistan’da huzur içinde bir yaşantısı vardır. Bulunduğu grubta eskiden üst mevkilerde bulunan Matic tarafından, Kazakistan Sovyet Sosyalist Cumhuriyeti’ndeki düşmanlarla işbirliği yaparak en yakın arkadaşı… [ Devamı için tıklayınız ]

Diğer karakterlerin biyografileri için [ Tıklayınız ]


Capcom Fighting All-Stars
download-button

error: İçerik korunmaktadır !!