AKIŞ

Capcom Battle Coliseum / MUGEN

MUGEN-OYUN BİLGİLERİ

Format MUGEN.exe
Platform PC
Boyut (ları) 393.15 MB (.rar / .zip) – 835 MB 
Tür (leri) Dövüş
Mod (lar) Tek Oyuncu, Çok Oyunculu

MUGEN-OYUN VİDEOSU


MUGEN-OYUN GÖRÜNTÜLERİ


MUGEN-OYUN HAKKINDACapcom Battle Coliseum, oyunda 42 karakter bulunmaktadır. Oyun Capcom’a ait Street Fighter, Darkstalkers, Final Fight, Captain Commando, Strider, Fullmetal Madness ve Mega Man gibi platformlardan popüler olan bir çok dövüş karakteri bulunmaktadır. Toplamda 70 dövüş sahnesi ve 35 farklı müzik yer almaktadır. Oyun Capcom kahramanlarının karışımından oluşmaktadır. Pataklama (Beat ’em up) türünden bildiğimiz hatta oynarken keyif aldığımız Haggar ve Captan Comando’nun karşılıklı dövüş oyununda olması da oyuna ayrı bir hava getirmiştir. Oyunda Single, Simul, Turns olmak üzere çoklu karakter dövüş modu bulunmaktadır. Oyunda Joystick desteği vardır. Alt + Enter ile tam ekran oynanabilmektedir. Oyunun yapımında emeği geçenler başlıca;  tamamlanmasında “By Rodrigo Pereira (Brazombie)” dır.


BİYOGRAFICaptain Commando

Captain Commando (Kaptan Komando), Avusturyalı çizgi roman yazarı Frank R. Paul’un yazmış olduğu robotlar ile makinelerin bir arada olduğu bilim kurgu üzerine, uzay da geçen çizgi roman çalışmalarından doğan bir karakterdir. Kaptan Komando dörtlü bir takımın lideridir.

Kaptan Amerika doğumludur. 26 yaşında Kaptan, Komando projesinde dünyayı kurtarmak için takımın lideri olacak şekilde görevlendirilmiştir. Üzerindeki mavi üniformasıyla uzay şerifini andırmaktadır. Vücudunda bulunan bir çok mekanik silahı kullanma özelliği vardır. Ve her biri özel olarak kendisi için tasarlanarak üzerine donatılmıştır. “Captain Goggles” adlı gözlüğüyle 2 km. uzaklıktaki herhangi bir cismi veya düşmanı görebilme özelliğiyle ne veya kim oldukları hakkında bilgi alabilmektedir. “Captain Protector” adlı koruma yeleği sayesinde binlerce derece sıcaklığa kadar vücudu… [ Devamı için tıklayınız ]

Diğer karakterlerin biyografileri için [ Tıklayınız ]


Capcom Battle Coliseumdownload-buttonm2X6Eys

error: İçerik korunmaktadır !!