AKIŞ

Altı Yeni Street Fighter V Karakteri 3. Sezon İçin Ortaya Çıktı…

Capcom, Street Fighter V için Capcom Cup 2017’in kapanışında bir sürpriz olarak altı yeni karakter daha duyurdu. Yeni oyuncuların listesi, uzun zamandır talep edilen hayranlarının yanı sıra oyun için iki yepyeni dövüşçüyü içeriyor.

Geri dönen karakterler arasında Sakura ve Cody – Alpha serilerinde ilk kez yer almışlardır. Street Fighter 2’den beri var olan Sagat ve Blanka’da var. Bu arada iki yeni karakterden biri olan başkan görünümlü sakallı bir adam olan G ve diğer yeni karakter Falke, Ed’e yakından bağlı görünen bir kadın dövüşçü.

Bu altı karakter, Street Fighter V’in içeriğinin 3. Sezonunu oluşturuyor. Capcom, tüm sezon boyunca tam bir dizilim yerine, bir defada bir karakteri geleneksel olarak ortaya koyduğu için bu duyurusu oldukça sürpriz oldu.

Sakura, 16 Ocak 2018’de, Street Fighter V: Arcade Edition piyasaya çıktığında satışa sunulacak. Karakterle birlikte, onun için hazır Story, Battle ve Nostalji kostümleri olacak. Ayrıca kendi sahnesi olan Alpha 2 sahnesinden esinlenen Kasugano Residence’de yer alıyor. Yukarıdaki gösterim fragmanında sahne ve Sakura’yı görüyorsunuz.

Diğer beş karakterin çıkış tarihi henüz kesinleşmedi. Aşağıdaki Street Fighter V’in 3. Sezon karakterleri için sinematik videoya bir göz atın.

Capcom Cup sırasında Street Fighter 30. Yıl Dönümü Koleksiyonu da ilan edildi. Orijinal Street Fighter, Street Fighter 2, Street Fighter 3: Üçüncü Strike ve Street Fighter Alpha 3’de dahil olmak üzere dizi genelinde 12 oyun içeriyor. Derlemenin Mayıs 2018’de PlayStation 4 , Nintendo Switch, Xbox One ve PC için piyasaya çıkması bekleniyor.

Street Fighter V: Arcade Edition, Capcom’un amiral gemisi dövüş oyununun yeni bir versiyonudur ve PlayStation 4 ve PC için mevcut olacak. Güncellenmiş versiyonun tamamında oyunun 1. Sezon ve 2. Sezonundan yayınlanan içeriğin yanı sıra bir dizi yeni oyun değişikliği de yer alacak.

error: İçerik korunmaktadır !!